Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van pszichológia szakos lány...

Van pszichológia szakos lány aki gyakorlati alanyt keres?

Figyelt kérdés

Lelki problémáim vannak, már össze vagyok zavarodva. Nem tudom megoldani egyedül. Nem tudok akárkivel beszélni a gondjaimról sajnos. Voltam pszichológusnál, de nem érzem, hogy igazán foglalkozott volna velem. Arra gondoltam ha lenne olyan lány aki székesfehérvári vagy környéki és ezt tanulja (és nem mellesleg szereti a kihívásokat), tehetne velem egy próbát amolyan gyakorlatként. Nem kell félre érteni! Nem hiszem, hogy el tudom mondani akárkinek. És elsőre sem, ez biztos. Pszichológia és szexuálpszichológia is benne van szerintem.

Beszólós, kötözködős hozzászólásokat kérem mellőzni, van azok nélkül is elég problémám, aláztak már meg elegen, köszönöm...



2023. máj. 22. 21:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy neked átlátszó vagyok. Azonban nem jól látsz. De szíved joga. TB-n voltam, nem ért semmit. Egy-két alkalom szintén nem segítene szerintem, mert idő megnyílnom. Tegnap próbáltam a delutan.hu-t, de nem volt elég időnk. Még akár jó is lehetett volna. Amit meg feltételezel rólam... Nem, nem csajozni akartam. Az állapotom pont azzal van összefüggésben, hogy olyanba vagyok szerelmes akibe nem kellene. Emiatt továbblépni sem tudok és nem is kell senki más. A lényeg abban rejlik, hogy miért nem kellene szeressem, többek között ezt kellene rendbetenni a fejemben. Hogy aztán majd utána valamikor tovább tudjak lépni. Ha majd sikerül, ígérem nem itt fogok csajozni akkor sem. Ha pedig szexelni akarnék azért nem itt kellene keressek... :D

Zárszóként: nem ismersz, ne ítélj meg pár mondatból!

2023. máj. 24. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!