Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mitcsinaljak?...

Szerintetek mitcsinaljak? Erosen depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
Tehat tinilany vagyok, mindig is voltak problemaim de ennyire komoly meg nem volt a helyzet, a szuleim egyszerűen nem ertenek meg, bekepzeltnek tartanak engem arrogánsnak és bunkonak (a sajat szuleim nem ismernek amugy) minden onnan alakult ki hogy ki koltoztunk 7 eve Németországba es felbomlot az életem, kislany voltam meg nagyon, de rengeteget sirtam haza akartam menni, hianyoztak a baratok a nagyszüleim mindenki, lelki beteg voltam mar akkor, az iskolaba nem tudtam nemetul, piszkaltak engem es tanulni se tanultam, a tanarok meg szartak ram telibe, at raktak engem egy szo szerint beteg iskolaba, csak azert mer nem beszelgettem senkivel, a szuleim azt mondtak hogy azert mert en vagyok bekepzelt, de ők azt kozbe nem tudtak hogy miket élek át nap mint nap az iskolába masodikosan harmadikosan, hogy ki kozositenek sose jatszhattam senkivel egyedul voltam, piszkaltak is, mostanra elmondtam nekik a szuleim meg azzal jottek hogy "dehat mindenkit piszkaltak a suliba" olyan iskolaba kerultem most be amugy ahol nem piszkalnak, de szarul erzem magam, en is szivesen lennek olyan mint a tobbi lanyok, akiknek tobb barataik vannak, akik jonnek mennek. Rengeteget sirok egesznap stressz es a siras ami mar nagyon nem egészséges. Akarkivel probalok pl magyarbol interneten baratkozni vissza utasitanak, es bunkok, megse engedik h ismerkedjek veluk kb. Sokan mondjak hogy mennyire szep lany vagyok es nem ertik hogy lehetek ilyen, sőt azt is mondtak sokan, hogy hogyha nem ismernenek soha nem neznek ki belolem hogy en naponta sirok es mindenfele bajaim vannak. Sose voltam ez a tipikus lany aki feketebe jarkal meg ilyenek, es emos vagy stb, mindig probaltam olyan lenni mint a tobbi normalis lany. De most ugy erzem nem megy tovabb, sose gondolkoztam meg ilyenen de talan meg az is eszembe juttot hogy kárt tegyek magamba, csak nem merem megtenni, es tisztában vagyok vele h semmit nem segít de nemtudom. Elméletileg nyári szünet uttán megint uj suliba megyek talan ott lesz eselyem uj emberekkel ismerkedni, de az meg messze van es tul sokat vartam ahhoz h ujbol varjak. Kicsiket parazok hogy meg fogok bolondulni.
2023. máj. 23. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
jaa es azt elfelejtettem oda irni hogy ugy kelek fel h nincs kedvem semmihez, az iskolaba folyamatosan az idot nezem, allandoan unatkozok otthon vagyok, nem talalok tarsasagot,es nagyon ninfs étvágyam.
2023. máj. 23. 22:55
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen beszélgetek veled. Jobb lenne, ha személyesen is tudnál barátokat szerezni, de látom neked se megy. Nekem anyum meghalt, amikor 11 éves voltam, középiskolában folyton lógtam, 23 évesen érettségiztem le estin. 20 évesen beleszerettem egy lányba és amikor azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, akkor elveszítettem minden önbizalmam, de még most is őt szeretem, 27 évesen lett először barátnőm és az a kapcsolat is csak 3 hónapig tartott, azóta nem volt senkim. Nekem vannak barátaim, de nincs közös témánk, amikor velük vagyok, alig beszélek velük.
2023. máj. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozok veled ha írsz!
2023. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!