Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy keressek pszichológust így?

Hogy keressek pszichológust így?

Figyelt kérdés
Már régóta azt érzem, hogy nincs kedvem élni. Egy helyben mozgok már egy néhány éve. Kivonom magam minden társas helyzetből, mert azt érzem, hogy kevés vagyok hozzájuk. Azt hiszem soha nem éreztem magam szépnek és annyira rég éreztem azt, hogy valamit jól csinálok és ér valamit a munkám. Jelenleg nem dolgozom és azt érzem, hogy nem vagyok jó semmire. Azt érzem, hogy el vagyok késve mindennel. 25 éves vagyok és nem volt még komoly állásom. Egy kudarc az egész életem. Nem látom ebből a kiutat, olyan mintha állandó szerencsétlenség üldözne. Nem tudok bízni magamban és nagyon fáj, hogy ez történik velem. Nincs motivációm, és néha nagyon azt szeretném, hogy vége legyen mindennek. Érzem, hogy szükségem lenne pszichológusra, de pénzem nincs hozzá. Mit tudok így tenni? Fordulhatok valahova segítségért?

2023. máj. 27. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellene valami cél, akár hobbi, akár kikapcsolódás, vagy tb alapon is lehet pszichológushoz menni. Én gyakran érzek így, ha van kedved beszélhetünk.
2023. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak a pénz a gond, akkor háziorvost felkeresed és ő elirányít a megfelelő helyre, ahol van ingyenes kezelés természetesen.
2023. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1


Elmehet a pcsaba a sztereotip valaszaival. Egy major depressziosnak pont a motivalatlansag a problemaja, celtalansaga, esetleg szuidid idealizacio, kiserlet. Ember, te eszedne vagy? Menj ki focipalyara ahol kisgyerekek fociznak, es adj egy toloszekes 2 lab nelkuli gyereknek egy botot hogy menjen focizzon. Nem pofatlansag?


2. Igen jo megoldas lenne, ha nem lenne szar az e.ugy. Mire idopontot kapsz tobb honap, addig barmi tortenhet. Ha kapsz, mert telitve vannak. Mar probaltam.

2023. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 igen, de a hosszú várólista is jobb, mint a semmi. Írta, hogy magánra nincs pénze. Tehát akkor marad a semmi, vagy a TB-s.
2023. máj. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!