Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat kell pisilnem, emiatt...

Sokat kell pisilnem, emiatt szorongok a munkahelyemen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs magyarázat, miért kell ilyen gyakran mennem, se állami se magán orvos nem tudott rá mit mondani. Általában óránként vagy másfél óránként kell. Néha valamiért sokkal gyakrabban, ilyenkor 4x is egy óra alatt, erre urulógus javasolt vény nélküli gyógyszert, attól elmúlik.


Nos eddig olyan munkahelyeim voltak, ahol ez nem volt gond, nem kellett engedélyt kérni senkitől, szólni sem, igazából észre sem vették. Most viszont recepción dolgozom, amit nem lehet egyedül hagyni, ezért mindig szólnom kell a kollégáknak, hogy most kimegyek. De van hogy pl kávét iszom, vagy sok vizet, akkor viszont gyakrabban kell, óránként mondjuk kétszer, ezt meg elég cikinek érzem. Amikor meg egyedül vagyok, ami lehet akár két óra is, akkor nem tudok elmenni. Bár én csalok ezzel néha, kiteszem a rögtön jövök táblát, amit amúgy külön mondtak, hogy csak sos helyzetben lehet használni. Érkezett már panasz rám munkatárstól, hogy kimegyek, amikor akarok, mert minimum két ember kell a recire, de van, hogy valaki 30 percet szünetel, nem tudni, mikor jön vissza, lehet egy perc múlva, lehet 20 perc múlva.


Most már félek sokszor kimenni, meg szólni, előre ettől félek, hogy mit fognak szólni, meg nem engednek ki. Mit tudok tenni ellene?


2023. jún. 7. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Mentális ok, ahogy írtam, a szorongás, munkahelyi stressz bőven az.

Sajnálom ha magadra vetted. Neked van dolgod azzal, hogy miért.

2023. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%

Nekem semmi bajom nincs, kösz.

Csak próbálom megvédeni a kérdezőt, mert attól lesz mentálisan beteg, ha bebeszélik neki, hogy nincs minden rendben ezzel.

2023. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!