Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns szedéssel...

Antidepresszáns szedéssel feltétlenül együttjár a potencia probléma?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

SSRI esetén szinte biztos


De ahány ember annyi fajta, lehet nem lesz semmi.


Van akinek a libidojat veszi el

2023. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég sokrétű szexuàlis problémákat tudnak okozni az SSRI-ok. Az erekciós zavar csak az egyik. Orgazmusképtelenség, vagy annak az időnek a kitolódása, hogy el tudj élvezni, alacsony szexuális vágy, érzéstelen nemiszerv és érzéstelen orgazmus. Ezek közül bármi, vagy inkább valamelyik kombinációja jelentkezhet nagyjából a betegek felénél. Aztán az is lehet, hogy nem. okoz semmi ilyen problémát vagy 1-2 hónap után magától enyhül/elmúlik. Full lutri.
2023. jún. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősöm elején tapasztalta.


Viszont van egy volt kolléganőm aki brutal meghizott, pedig csinos kis nő volt. De szerintem 1 ev alatt rajott vagy 30kg.

2023. jún. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy SSRI-t szedett és nem más antidepresszánst (pl mirtazapin) vagy antipszichotikumot? Azért az SSRI-ra a 30kg plusz nem jellemző, ellenben az előbb említett szerekre igen
2023. jún. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

El lehet hízni gyógyszer nélkül is. Irodai munkát végzek férfi létemre, olyan duci kolléganoim vannak. Az asztalnál is folyamat valami nasi vagy 1 literes Cola. Mozgás meg annyi, hogy hazamennek busszal a melóból.


Nem bantasbol írtam, csak arra világítva hogy nem kell mindent a gyógyszerekre rahuzni

2023. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mellékhatások listájában ez a probléma a lista elején szerepel ezért gyakori. Sajnos akkor is jelentkezhet bizonyos esetekben miután abba hagytad a szedését. Bizonyos ritkább esetekben a mellékhatások a gyógyszer szedését követően is megmaradhatnak, bizonytalan ideig.
2023. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Én szedtem már 4 féle antidepresszánst (mirtazapine, citalorpam, duloxetine, mianserine), egyiknél sem volt ilyen problémám. Gyakori mellékhatás, de nem garantált, embere válogatja.
2023. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Nagyon gyakori mellékhatások (10 betegből több mint 1 beteget érinthet):

- Hányinger. A gyógyszer reggeli, étkezés közben történő bevételével csökkenthető ennek előfordulása.

- A szexuális vágy vagy funkció változása, pl. az orgazmus hiánya és férfiaknál a merevedés, illetve az ondókilövellés zavara."

2023. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy még mindig azt írják, hogy 10 embernől 1et érint a szexuális mellékhatás a világ vicce. Regóta köztudott, hogy az SSRIoknál ez az aràny 50% fölött van.
2023. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, de nyilván nem írhatja rá a valóságot, mert akkor kutya nem szedné, nekik meg az eladás a lényeg
2023. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!