Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik szorongásos depresszióval...

Akik szorongásos depresszióval küzdötök, és szorongásos tüneteitek is van, hogy élitek meg a minden napokat a munkahelyen?

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én szedem a gyógyszereimet és tünet mentes vagyok.
2023. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nekem tavaly ott kellett hagynom a munkahelyemet, annyira nem bírtam elviselni a folyamatos szorongás/depresszió/pánikrohamot. Most újra lett munkám de megint ugyanazok a tüneteim vannak és képtelen vagyok így élni. Attól tartok megint ott kell hagynom mert nem bírok bejárni. És rettentően szégyelem magam
2023. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 ik válaszoló sajnos ugyanígy érzek 🥺 Szorongok állandóan a munkahelyen, remeg kezem lábam, szédülök.. Rettentő
2023. jún. 24. 18:46
 4/8 anonim válasza:
Teljesen át érzem. Hány éves vagy?
2023. jún. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
30 éves. 1 éve küzdök ezzel
2023. jún. 25. 09:27
 6/8 anonim válasza:

Nekem 1 hét volt az, amikor nem tudtam bejárni, mert nagyon rosszul voltam. Szerecsére támogató kollégáim vannak, igyekeznek segíteni ahol tudnak, így megerőltetem magam a bejárásra, akkor is, ha úgy érzem, hogy nagyon rossz lesz.

Szerintem ehhez olyan munkahelyi légkör kell, aki ezt megéri és nem néz hülyének.

2023. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére tudják a munkatársaim hogy mivel küzdök. Nagyon megértőek, elterelik a figyelmem, van mikor sikerül is. Bejárok rendesen dolgozni, de néha nagyon de nagyon nehéz elindulni. Családom is mellettem állnak, barátok, párom is. Mégis nagyon nehéz így a minden napok.
2023. jún. 25. 13:40
 8/8 anonim válasza:

4. kommentelő vagyok, engem is a családom és a párom is támogat a gyógyulásomban, viszont a főnököm azt képzeli, hogy ez nem igazi, nem létezik, így nem fogad el semmiféle magyarázatot afelől, hogy miért nem tudok bemenni. Nem segítőkész (és én nem mondom egyáltalán, hogy a főnöknek meg kell értenie és "elhinni" viszont azt sem fogja fel, hogy ez létező betegség.) Mivel azonban akadt másik munkalehetőségem, ezért (most itt próbaidőn vagyok) ott fogom tovább folytatni. Ezzel viszont úgy érzem, hogy a tüneteim tényleg csak "magam találom ki" mikor ez egyáltalán nem így van.

Bocs, hosszú lett

2023. jún. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!