Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavar depresszív...

Bipoláris zavar depresszív szakaszában mi jelent segítséget egy betegnek?

Figyelt kérdés
Ha kedves vagyok vele, és törődök vele, jó-e vagy rosszabb.

2023. jún. 30. 19:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, és jelenleg terápiára sem járok, de egy időben jártam, akkor sokat tanultam, amiket ma is alkalmazok. Akivel beszélgetek, onnan tudom, hogy bipoláris, hogy megkérdeztem tőle, illetve megállapítottam nála, és nem írta, hogy nem bipoláris, ezért az. Mert ha olyat írok neki, ami nem igaz, arra mindig rögtön ugrik, de ha nem válaszol valamire, vagy nem ellenkező választ ír, akkor igaz a kérdés.
2023. júl. 5. 07:09
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

21


Ezek alapján nem biztos, hogy bipol. Lehet, hogy nem is volt még pszichiáternél. Lehet, hogy nincs is diagnózisa.


Az, hogy ezekről a dolgokról nem lehet vele nyíltan és őszintén beszélni, elég nagy baj. Nem a te dolgod lenne, hogy találgass.


Te elmondtad neki, hogy borderline vagy?

2023. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Az elején igen elmondtam, hogy az vagyok. Azóta nem hisztizek vele. Azt is írtam neki, hogy gyógyszert szed akkor meg ilyesmik, és arra se válaszolt, pedig volt hogy hirtelen megszakította velem a kapcsolatot, amikor olyat írtam, ami nem egyezik a véleményével, majd két hét múlva visszatért.
2023. júl. 5. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!