Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns elhagyása....

Antidepresszáns elhagyása. Meddig csökkentsem még?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azoknak a tapasztalataira lennék kíváncsi akik sikeresen eltudták hagyni az antidepresszáns szedését. Én tavaly ilyenkor kezdtem el csökkenteni a Rexetin 20mg szedését. Most ott tartok, hogy negyed szemeket szedek belőle 5mg, és ma jutottam el odáig hogy 9 nap után vettem be újra a negyed szemet, mert kezdtem magam rosszul érezni. Meddig csökkenthetem ezt még? Tudnátok tanácsot adni, hogyan hagyhatnám el véglegesen? Természetesen pszihiáter segítségével kezdtem a gyógyszer csökkentését. Nagyon köszönöm a vàlaszokat előre is!

2023. júl. 16. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha pszichiáter segítségével csökkented, miért nem tőle kérdezed? Holnap hétfő. Mi fog történni fél nap alatt?
2023. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a gyakori kérdések ahogy a nevében is benne van azért van, hogy kérdezzünk. Mint írtam tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2023. júl. 16. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hogy rosszabbul érezted magadat, átmeneti lehet.

Én a helyedben várnék vele többet, mielőtt újra szedek valamennyit is.

Addig, míg nem mész a pszichiáterhez, pl.

2023. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elég vakmeleg az egészségeddel kapcsolatban idegenek tapasztalatára hagyatkozni.

Nem értem hogy juthat idáig valaki. Azt sem, hogy miért hagyják az oldal üzemeltetői.

2023. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Természetesen konzultálni fogok az orvosommal. Csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy kinek mik a tapasztalatai.
2023. júl. 16. 19:32
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló köszönöm a vàlaszod. Holnap hívom a dokit és megbeszélem vele a továbbiakat.
2023. júl. 16. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én nem régen hagytam abba teljesen az antidepi szedését, ugyan mást szedtem (Scippa), de mondta a dokim, hogy lehet egy pár nap/hét, bizonytalanabb időszak, ami normális. Volt is, de nekem pl nagyon minimális.
2023. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En azonnal letettem nem egy antidepit. Semmi bajom nem volt utana. Soha.


Nem volt kedvem fel evig - 3/4 evig szenvedni ugyanazokkal a tunetekkel mintha azonnal letennem (elvileg tunetekkel), mondtam jo 1 - 2 het kva szar, de legalabb nem 3/4 ev. 3/4 ev szabit nem tudok kivenni, 2 hetet igen.


Nem is kellett szabit kivennem.

2023. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. A doki is azt javasolta, hogy mostmár próbáljam meg teljesen elhagyni. 3 as és 8as válaszoló Ti, hogy vészeltétek át a bizonytalanabb időszakot? Mert most én is ezt érzem.
2023. júl. 28. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!