Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 honapja szedem a scippat...

1 honapja szedem a scippat szorongasra… az elso het pokol volt aztan jobb lett sokkal…. De most megint elkezdtem rosszul lenni ugyanugy… ez normalis? Vagy nekem ezek szerint nem hatott ez a gyogyszer? Vagy varjak még?

Figyelt kérdés

2023. aug. 4. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem addig várj vele, és szedd, míg nem tudsz konzultálni az orvossal, aki felírta neked. Az első hónap/másfél hónap lehet ilyen, van akinek több hónap kell hogy beálljon a gyógyszer.
2023. aug. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apukám szedte, ugyanezt mondta róla hogy pokol volt elején


Kb 5 hét után lett jobban tőle. Utána viszont 1 évig szedte és abba is tudta hagyni.


Kitartast, szerintem nálad is az lehet mint nála volt, de ha kitartasz utána jobb lesz

2023. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a nyugtato szavakat kicsit meg is nyugodtam hogy van meg remeny hogy jo lesz
2023. aug. 11. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!