Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A héten nagyon rossz pszichés...

A héten nagyon rossz pszichés állapotban voltam. Nagyon fáj hogy egy ismerősöm akit 25 éve ismerek, elfordult tőlem mert meleg vagyok. Több Frontint vettem be idegességemben és azt mondtam ha valami bajom lesz, megemlítem a nevét. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj nekem ez és nem tudom feldolgozni. Azt tudom hogy miután írtam az smst, utána telefonálr valahova, mert foglalt volt a vonal. Olyan dolog miatt hagyott el amiről nem tehetek
2023. aug. 5. 21:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Mindig vele álmodok és nem tudom feldolgozni . Azt igérte régebben bármi bajom van hívjam fel és ne idegeskedjek
2023. aug. 5. 21:34
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha sok Frontint beveszek feloldja a gátlásokat és olyanokat teszek amit utólag elfelejtek
2023. aug. 5. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet tudok: nem a sok Frontin a megoldás.

Teljesen biztos, hogy elfordult tőled? Vagy csak a durva pszichés állapotod miatt érzed azt, hogy nem foglalkozik veled?

Egyébként az ilyet nem lehet egyedül feldolgozni - bár lehet, hogy valakinek sikerül, de nehezen -, fordulj pszichológushoz, ha eddig még nem jártál.

Pszichiáterhez biztos jársz, ha Frontint szedsz. Ő is tud ajánlani valószínűleg szakembert.

2023. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!