Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Krónikus szüzesség létezik?

Krónikus szüzesség létezik?

Figyelt kérdés

Ha igen, az érintettek miért nem tesznek a gyógyulásért. Pasikat még csak meg lehet érteni, de a nőknek azért könnyebb dolguk van


Ha nem bunkók és nem öltöznek nagyon gázul (továbbá figyelnek a személyes higiéniára, azaz nincs kellemetlenül tolakodó test/száj-szaguk), akkor találnak maguknak megbízható, alkalmas partnert. Még a túlsúlyosak is



2023. aug. 7. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Kedves kérdező, több mint egy éve olvasgatok itt, de sok-sok régebbi kérdést is elolvastam, engedd meg, hogy gratuláljak a legidiótább kérdéshez, amit itt valaha láttam.
2023. aug. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%
#1 Én már 15 éve rendszeresen járok fel ide olvasgatni a kérdéseket, de csak megerősíteni tudlak!
2023. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%
Gátolja az életfunkcióidat hogy valaki nem akar lefeküdni senkivel? :D
2023. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Azért én olvastam nők véleményét is, akik szerint nem olyan egyszerű az.

Nem úgy működik, hogy most én nő vagyok, hűha akkor enyém a világ.

Sok a gyökér ember például.

2023. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Oké, sok a gyökér. Férfi és nő is. De akinek van egy pici esze, az kiszűri őket.
2023. aug. 7. 22:14
 6/28 anonim ***** válasza:
89%

Kerdezo. En harminc eves koromig egy olyannal nem talalkoztam, akivel hajlando lettem volna lefekudni. Ugye erted, nem vigasztalt, hogy megdugnanak. Nem jott be senki.

Vegul a 30-as szam miatt lefekudtem egy pasival, akihez szinten nem lett volna gyomrom. Az atok megtort, aztan otthon tovabbra sem tetszett senki. Egyszer sikerult rajonnom, hogy nem vagyok valogatos, csak eszakabbrol kell ismerkednem. Azota minden helyrejott. Eszakabbi ferjemmel eszakabbra elunk boldogan.

2023. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Senki nem lehet próféta a saját hazájában. 😉
2023. aug. 7. 22:39
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
A szüzesség nem betegség, ennélfogva a krónikus szüzesség sem értelmezhető annak és nem egy kezelendő állapot. Szerintem amúgy a férfiaknak könnyebb elveszíteni, hiszen a prostituáltak döntő többsége nő.
2023. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%

#8 as!


A férfiakra sokkal inkább jellemző a nyitottság (kommunikációban és szexuális hajlandóságban is). Értsd: 10 férfi közül sokkal több hajlandó elcsábulni egy nőnek, mint 10 nő közül amennyi elcsábítható egy férfi számára ugyanolyan konstrukcióban. Szexre vagy párkapcsolatra, iskolában, munkahelyen, baráti társaságban egyformán igaz ez


Az igaz, hogy a szüzesség nem betegség hanem állapot. De ha valaki olyan gátlásokkal él, hogy nem képes akarata ellenére sem (vagy nem meri...) megváltoztatni az állapotát, akkor az nem egészséges. Mégsem olynpiai aranyéremről beszélünk, ezt vedd figyelembe!


Másrészt amennyi kereslet van, annyi kínálat is akad. Ez a kapitalizmus. Szóval a csajok is találnak bőven maguknak ha fizetős partnert szeretnének. Én is vállalnék ilyen szolgáltatást, és még a belsőm is alkalmas hozzá hogy jó minőséget nyújtsak (aktussal vagy anélkül akár). Viszont nem akarom magam képpel, telefonszámmal hirdetni azért, hogy néha egy két troll, meg pár próbálkozó bi-meleg pasi felhívjon.

2023. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szóval NEM olynpiai aranyéremről beszélünk.
2023. aug. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!