Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ongyilkossagi kiserlet utan...

Ongyilkossagi kiserlet utan alkalmassagi?

Figyelt kérdés
Volt egy ongyilkosaggi kiserletem. De amint elkovettem meg is bantam. A klinikan voltam egy kis idot hogy nezzek az allapotom de ennyi. Pszichiater nem kellett meg ilyenek, elengedtek annyival, hogy "akarsz meg ilyet csinalni?" Mondtam hogy nem, mert tenyleg nem, es mondtak, hogy akkor nem kell a pszichologus es semmi. En alapbol mindig egy boldog szemelyiseg vagyok, nemis tudom hogy mi utott belem akkor. Viszont nemsokara iskola valtasom lesz, es lesz ugye az alkalmassagi. Az ongyilkossagi kiserlet egybol nulla eselyt ad? Akkor is ha megbantam? Egeszsegugyi suliba mennek tovabb, es felek, hogy csak ezert bukik az egesz. Elore is koszonom a valaszokat

2023. aug. 11. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
EZ az adott iskolától és képzéstöl, illetve pszichológiai véleménytöl is függ.
2023. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell az orrukra kötni.
2023. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2 akkor ha nem irom be akkor nem tudjak meg? Nem fogjak megnezni az egeszsegugyi hatterem es az ambulanslapjaim?
2023. aug. 12. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarják meg tudják nézni, de nem szokták. Ráadásul a pszichiátriai adatok "bizalmasak", ahhoz nem is tud bárki hozzáférni.
2023. aug. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom. Remelem nem lesz baj ezzel kapcsolatban :/
2023. aug. 12. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!