Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Március óta itthon vagyok,...

Március óta itthon vagyok, mert műtöttek, utána rá egy hónapra kiderült hogy terhes vagyok, aminek nagyon örülünk, mert szerettük volna a kisbabát. Azelőtt imádtam egyedül lenni itthon, mostam főztem, elvoltam. Mitől?

Figyelt kérdés
Megmagyarázhatatlan, de egyszerűen ha sokáig egyedül vagyok, szédülök, szapora lesz a pulzusom, rosszul vagyok. Egyszerűen nem értem ez mitől alakult ki. Mamához megyek, hugommal vagyok, de most elkezdődik neki az iskola, mamáék elutaznak es egyedül leszek egésznap. Párom dolgozik, este ér haza.Tanács ez ellen? Csak értelmes válaszokat szeretnék kapni, aki hülyének néz ne is írjon.és most fogunk költözni falura,eddig anyáék itt voltak a szomszéd lakásba, most messze lesznek
2023. aug. 21. 05:43
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:
0%
Pedig hülyének foglal nézni. Ugyan is ki az aki orvosi problémákkal gyakorira jön? Csak a hülye…
2023. aug. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Milyen tanács lenne neked elfogadható? Leírtad mi a problémád, leírtad mi miatt vagy ilyen, most ezen itt mi hogy változtassunk? Miért mentek falura? Majd ott keresel társaságot, máshogy ez nem fog megoldódni.
2023. aug. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 és ki az a hülye, aki ilyeneket olvas és még válaszol is rá? Na ugye…
2023. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!