Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy jöttél rá, hogy pszichopa...

Hogy jöttél rá, hogy pszichopata vagy?

Figyelt kérdés

Nyilván CSAK olyanokhoz szól a kérdésem akik azok.


Én az utóbbi hónapokban kezdtem el rájönni egy pszichológussal akihez más okból kezdtem el járni.



2023. aug. 27. 18:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De akkor ezek szerint ha tönkretett az élet és a társadalom, mert nem ilyen voltam, akkor nem vagyok egészséges, mert nem akartam így állni az emberekhez de ezt hozták ki és a legrosszabbakat tudom kivánni és gondolatban meg is tenném velük sokszor, ez normális még? azelőtt a békét akartam
2023. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Miért foglalkozol azzal a sok mechanikus idiótával? Azért, mert egy sorban sokan állnak, még nem biztos, hogy az a jó sor. Arra még nem gondoltál, hogy valójában nem tönkretettek, csak alapból jobb vagy mint ők?

A pszichológus sem tud veled mit kezdeni, ő csak a probléma gyökerére próbál rámutatni, de megoldást nem tud adni. Akikre pedig úgy gondolsz, hogy a legrosszabbat tennéd velük, valószínűleg meg is érdemlik. Nyugodtan tombold ki magad, én is ki szoktam, mondjuk a munkahelyeim pontos számát sem tudom meghatározni, mert én az a tombolás után kisétáló fajta vagyok. Tedd Te is ezt. Ne az legyen, hogy jaj maradok, mert ez meg az lesz. Kit érdekel, valahogy csak lesz. Ez a sok probléma is szerintem abból van, hogy az emberek csak nyelnek-nyelnek, maradnak, nem csinálnak semmit. Mert jaj mi lesz ha kirúgnak, jaj mi lesz ha elhagy, meg jaj meg jaj.Nincs semmi bajod. Abból viszont lehet, ha nem reagálod le időben a dolgokat (mert jaj mi lesz) és amikor meg végre igen, kapsz 15 év börtönt. Vagy a másik variáció, hogy a felgyülemlett agressziót, mert már teljesen meghasonultál önmagaddal, olyan szinten aláztak meg, hogy a tükörbe nincs kedved belenézni, mert még saját magad előtt is szégyelled magad, saját magad ellen fordítod. Ebben az esetben, tényleg jó, ha valaki pszichopata, mert általában ők rettegnek a haláltól, aminek a hátterében valószínűleg az áll, hogy megszűnik vele az ego. De ez is nagyon két élű.mert a bátrabbak simán szembefordulnak azzal, amitől félnek, ego ide vagy oda. Többek között ezért sem hiszek, mint már írtam az ilyen "pata" baromságokba, mert olyan sok az átfedés, hogy a végén alig lehet összelegózni a szakvéleményt.

Persze, mivel az ártalmak általában gyermekkorban érik az embereket, nehéz lehet megbirkózni a múlttal.Nyilván, marad a gyűlölet, mert egy gyerek a gonoszság ellen csak gonoszsággal tud védekezni. De felnőttkorban azért, ezt lehet tudatosítani, de a férfiaknak ez is sokkal nehezebb, mivel a magas tesztoszteronszint csökkenti az empatikus készségeket. Ez is csak a hormonok játéka, és még a férfiak röhögnek a nőkön, ha idegbetegek:) Pedig sajnos ők is csak ennek az áldozatai általában:)

2023. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm eddig ezekbe nem is gondoltam így bele,és tényleg jobb egyből lereagálni, nem kellett volna hagyni idáig fajulni, amúgy félek a haláltól de másokat nem sajnálok az ellenségeimet vagy csak útban lévő embereket, de megpróbálok nem foglalkozni velük tényleg nehogy késő legyen.
2023. szept. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
még nem jöttem rá, rá kéne?
2023. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!