Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az a bipoláris zavar es a...

Mi az a bipoláris zavar es a borderline?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 22:02
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
94%
azta de nagy marha vagy 1-es. olvasd el lévay anikó könyvét: borderline személyiségzavarom van címmel. medicina kiadó . vagy csak simán keress rá gugliba. olyan hosszú lenne leírni a sok tünetet, hogy egyszerűbb rákeresni. mondom ha meg betegtől kell vallomás, javaslom a könyvet. az elkényeztett p..csára reagálva írom hogy a legtöbb borderveline egy abnormális, vagy biztonságot nem nyújtó körből jön, esetleg zaklatás, trauma érte, vagy szimpla válás is lehet lényeg a csecsemőkori, gyerekkori igényei nem lettek kielégítve akár elhanyagolás vagy csak szimplán a biztonságérzetet nem kapja meg és ez nyomot hagy rajta. a lényeg a bizonytalan és esetleg félelmetes háttér, ami nem egészséges. erről annyit hogy el van kényeztetve. micsoda kényeztetés...igazi vágyálom így felnőni...
2023. aug. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

rengeteg féle borderline van ...


én például olyan vagyok, aki a nőket okol és hibáztat mindenért, és nőket is gyilkolna

és inkább gyilkolnék, mint dolgoznék


nos, ebben semmi elkényesztettség sincs, amit én írtam ... egy borderline-nak se ugyanolyan a személyisége ... az csak annyit jelöl, hogy olyanokat mer megtenni, amiket egy átlag ember nem tenne meg

2023. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
100%
3. egy borderline nem attól borderline hogy olyanokat mer megtenni amit más nem. én pl nem merek. a borderline egy sérült személyiséget takar. a gyerekkor során kialakult negatív hatások során egy bizonytalan személyiség lett, aki a végletek közt kavarogva keresi önmagát. a kaotikus személyisége miatt folyton konfliktusokba kerül, mert nem érti miért nem olyan a világ mint ő.
2023. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

ez is benne van négyes ...


amikor arról beszéltem, pontosan ilyenekre céloztam ...


én úgy gondolom, hogy igazi borderline-ok, akik nem a hisztisek közé tartoznak: ... profi öngyilkossági módszereket fejlesztenek és tervelnek ki, impulzívak, kerülik azt - amit nem szeretnek, pl: a felelőséget


engem például sokkal jobban érdekelnek az öngyilkos és a tömegmészárlás legjobb módszerei ... mint az egész élet


már eleve ez is borderline gyanús ... ha valaki ennyire szereti az élet végéhez kötődő eseményeket és tevékenységeket

2023. aug. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
100%
ha a tömegmészárlás érdekel az inkább pszichopata. a borderline az egy csimpaszkodó szeretet kereső énközpontú gyerek, aki sem érzelmileg sem viselkedésben nem képes beilleszkedni ( az vagyok ) pedig az egész élete azzal megy el hogy ezt valahogy megpróbálja, csak épp mindenhonnan kidobják - egy idő után, mert semmi normát nem ismer.
2023. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

vagy pedig egy nárcisztikus pszichopata ... de borderline is vagyok, mint mondtam nem csak olyan borderline-ok vannak, akik szeretetkeresők ... mivel ha tartósan valakinek öngyilkos gondolatai, és impulzív, és folyton más nézeteket vall ... az is erősen borderline, mivel a pszichopatákra és a nárcisztikusokra ilyesmi nem jellemezhető személyiségjegyekre vall


mivel a tömegmészárlás azért érdekel, hogy hírnevem lehessen ... ami már nárcisztikus egó is

2023. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!