Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék boldog lenni ?

Hogy tudnék boldog lenni ?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan depresszios vagyok és kedvetlen. Le vagyok százalékolva bipoláris zavarral. Gyógyszereket is szedek,de nagyon sokat szenvedek. Nyomott a hangulatom és vannak néha öngyilkos gondolataim. Járok pszihiáterhez is. Már elegem az egészből. Tudom ,hogy gyógyíthatatlan betegség,de valamit csak lehet tenni ellene. Nincs munkám. Itthon vagyok csak szinte. Talán ez is még rátesz ,de mikor dolgoztam akkor is sok volt a depresszios fázis. Lamolepet szedek ami eleinte nagyon jo volt meg antidepit is,de már nem érzem a hatásukat. 5 éve szedem őket. Fogalmam sincs hogy hova tudnék elmenni dolgozni. Gyári munka kizárt. Csak egy műszakba tudnék ami délelőtt mert este már nem bírok fent lenni a depitől. Nem igazán látok kiutat ebből a betegségből. Mi a megoldás ? Aki benne van mondjon valamit.
2023. szept. 2. 06:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozott munkaképességűként találhatsz munkát, általában 4 órás munkák vannak. Vannak megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató cégek.
2023. szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!