Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossági gondolatokkal...

Öngyilkossági gondolatokkal kelek és fekszek elegem van az életből teljesen. Más is van így?

Figyelt kérdés
2023. szept. 20. 18:07
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Remélem utána nem kell szenvedni többet. Egy mezőn pl állatokkal kötülvéve pont meglennék egy darab embert se akarnék látni odaát azok bas.ztak szét lelkileg mindehogy ezért választom az állatokat azok sosem ártottak nem is fognak........
2023. szept. 28. 22:53
 32/39 anonim ***** válasza:
72%

31!


26,29 vagyok.


Kifejtettem legutóbb a pszichológusnak ugyanezt. Hogy kivonulnék a világból,elköltöznék a Mátrába egy kis házba és embert nem akarok látni. Csak a kutyámat.


Szóval ismerős érzések...

2023. szept. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
57%

32 vagyok. Ma voltam a kórházban a pszichológusnál. Újabb időpont október 27...

Annyira ritka...havonta 40 perc...semmivel egyenlő. 😞

2023. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Akkor sok értelme ennek sincs. Meg mire összeszedi az ember amit mondani akar a fele idő le is jár kapkodni kell ha azt nézzük de jó igazán jó.....

Én is kérek időpontot a dilidokihoz mert hiába szedem a bogyókat nem érek semmit. Ráadásul bőven van mellékhatása szóval tököm ki van . És az a bosszantó ha majd lekarom tenninjönnek a plusz mellékhatások az elvonás miatt. Ilyen életet az isten ba...meg. Nem elég gyerekkorom óta szenvedek se normális család se normális szülők se normális környezet se normális körülmények semmi. Tizenévesen korház orvos orba szájba. 28 évesen meg itt tartok egy fostengerben kapálózok. Egyszerűen szenvedésre vagyok itélve. Dolgozok de semmi értelme semmi jövőkép motiváció bármi ami miatt azt mondanám legalább egy valamiért van értelme élni. Napi szintű testi lelki tünetek rossz érzések idegesség mindem lófa.. öngyilkossági gondolatok nyomasztanak mimden nap egyszerűen totálisan elegem van ebből a kibas.ott tetves életemből . Nem bírom és azt érzem hosszútávon nem is fogom és inkább feladom mert nem nem megy és semmi jó nincs benne csak a netto szenvedés amit már nem akarok folytatni nem bass.ameg nem.

2023. szept. 30. 00:13
 35/39 anonim ***** válasza:
57%
33 vagyok. Én el se kezdtem a bogyókat.
2023. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
En is azt gondolom tobbet art mint hasznal
2023. szept. 30. 19:55
 37/39 anonim válasza:
az elet szar es erre enis eleg hamar rajottem
2023. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
52%
Hamarosan vège mindennek, addig bírjátok ki valahogy, kitartás!;)
2023. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38! Adventista vagy? Volt egy ismerősöm. Ő várta mindig a világvégét.
2023. okt. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!