Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a problémám, hogy folymatos...

Az a problémám, hogy folymatosan szedülök, bizonytalan a mozgásom már hetek óta. Volt forgó szédülésem is napokon át, de az már elmúlt szerencsére. Azt mondjàk a stressz okozhatja. Ti hogyan győztétek le a krónikus stresszt?

Figyelt kérdés
Főleg amiatt nehéz, mert régóta tart és egyre több panaszom van, ami miatt még stresszesebb vagyok. Zsibbadok, szúr az oldalam, gyenge vagyok,a tarkómnál nyomó érzés van. Amikor egy jobb nap után azt hiszem, hogy túl vagyok rajta, reggel még rosszabbul ébredek és kezdődik elölről. Vitaminokat szedek. Neurologiàn, fül-orr-gégészeten voltam és a 24 órás vérnyomás mérés is jó volt. Okozhatja esetleg, hogy a lapockámban sok csomó van, de csak akkor fáj, ha masszírozom, alapból nem érzem. Köszönöm!

2023. szept. 22. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm. A nyakad vajon milyen állapotban van? Készült róla felvétel, röntgen vagy CT? Lehet, hogy Szertralin sokat segítene.
2023. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettél. Egy hasi műtét utan vagyok két hónappal, lehet tudatalatt ennyire megviselhetett? Ez betudható lenne a trauma utáni stressznek. Nyaki ultrahangon voltam csak, az negatív lett.
2023. szept. 22. 09:08
 3/4 anonim válasza:

Szia! Hogy vagy azóta?

Nekem 7 hete tart a szédülésem. Átalakította az egész életem - a munka, a szociális élet, és minden más megváltozott.

Betaserc gyógyszerrel kezdtek kezelni, nem segített. Az utóbbi 1 hétben Arlevert gyógyszert szedek, ezzel a szédülésem javult, de nem lett teljesen olyan a közérzetem, mint előtte. Egy hete antibiotikumot is szedek, ma adtak egy újabbat, mivel arcüreggyuladást találtak nálam az SBO- n. Minden héten voltam valamilyen sürgősségin, ambulancián, kórházban, ügyeleten ebben a hónapban, és már nagyon elegem van.

Koponya ct, labor, ekg, nyaki gerinc röntgen, neurológia negatív. A belső fül problémájával, a belső fül kristályainak elmozdulásával magyarázta a háziorvos a szédülésemet.

2023. szept. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Talán kicsit javultam,de még mindig érzem, hogy szédelgek, ha kelek fel az àgyból vagy ha lefekszem rögtön jön a forgó szédülés. Hetek óta nem aludtam fekve.

Nekem is nagyon àtalakított mindent, egyik héten dolgozom, másikon táppénz... folyton vizsgálatokra jàrok, minden negatív...

A fül-orr-gégészeten engem kétszer küldtek el a kristàlyos diagnózissal, hogy majd elmúlik, de nekem is több, mint egy hónapja tart már.

De nyilván az lehet a baj, mert mostanában hallok a fülemben ràgàskor fura hangokat és cseng is a fülem. Csak nem tudom, hogy kezeljem...

2023. szept. 30. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!