Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxot vagy Rivotrilt szedsz...

Xanaxot vagy Rivotrilt szedsz szorongásra?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 11:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hopp, kérdező nem beteg, hanem szakember? Ravasz...
2023. szept. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 horex ***** válasza:
48%

9/

Nem stigma, hanem a tünetkezelés helyett a probléma gyökerét kellene megoldani."

Egy orvosnak sincs fogalma, mitöl vannak a pszichés betegségek. Ezeket a tüneteket csak élő emberen lehet vizsgálni, megfigyelni és próbálkozással gyógyszert adni

Amikor már boncolás van, az agyban csak fizikai elváltozásokat lehet vizsgálni

Sokféle tünete van a pszichés betegségeknek, mégis kapásból adnak valami gyógyszert ami legjobb esetben csökkenti a tüneteket, de meg nem gyógyitja.

Akkor hogy is kellene kiírtani a gyökeret?

2023. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Moon_Walker ***** válasza:
Nekem pl. nem használt a Rivotril. Olyan volt, mintha be sem vettem volna. A Xanax hatásosnak bizonyul.
2023. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont fordítva mint az utolsónál. Xanax semmit sem ér, Rivotril teljesen jó. Nem szedem kontrollálatlanul 0.75 mg este a tuti alváshoz. Nem érdekelnek a károgások milyen negatív hatással van. A beszívott szennyezett levegőnek is vannak negatív hatásai ennyi erővel... Azt mondjuk mar én is ellenzem aki napi 8 mg Rivotrillal tud csak létezni. Van ilyen ismerősöm. Én konkrétan napi 1 mg tól nekimennék a lámpaoszlopnak. Vannak negatív hatásai tisztában vagyok vele. Egyik ilyen az arrogáns agresszív viselkedés mint nellékhatás. De kordában lehet tartani.
2023. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!