Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az, hogy öngyilkosság...

Normális az, hogy öngyilkossági gondolataim vannak a munka miatt?

Figyelt kérdés
Utálok boltban dolgozni de hülye voltam nem tanultam tovább és máshova nem tudom hova mehetnék 1 érettségivel. Nem is konkrétan a munkával van a baj hanem a szemétkedő vezetőkkel és a szar beosztással. Már arra gondolok előtte, hogyan ölném meg magam de valószínűleg nem is merném megtenni. Inkább az egészségem elhanyagolása marad és remélhetőleg minél hamarabb szabadulás ebből az életből. Szerintetek ez normális érzés a mai világban?

2023. aug. 10. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Küldj sok motivacios önéletrajzot oda ahová mennél melózni és érdekel az a terület mindegy hogy nem hirdetnek sem vagy képzett .
2023. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha nem érdekel semmi akkor mit tegyek?
2023. aug. 10. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a területtel van problémád, nézz képzési lehetőségeket, tanulj olyasmit, ami mai fejjel már érdekel.

Ha magával a munkával van bajod, az szívás, esetleg keress egy jó szakembert, aki tud neked segíteni.

2023. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tovább tanultál volna sem lenne jobb helyzeted itthon, ebben biztos lehetsz.


Aki törtetőnek, másokon átgázolónak születik az tök mindegy milyen iskolát végzett, az pénzes lesz így vagy úgy.


Aki viszonylag normálisabb lélekkel rendelkezik azok számára nem alkalmas a mai világ.


Pl. ügyvédnek sem való olyan, aki nem bírja ha sz@ros lesz a keze az ügyfelei miatt.


Szerintem keretezd át a világlátásodat. Nem veled és a végzettségeddel van baj. Azzal sincs baj, ha sok körülötted a böszme. Azzal van baj, ha ebbe bele akarsz betegedni.


Hosszútávon kell gondolkodnod és felmérned, hogy mikor mit tudsz tenni. Ezzel nem arra célzok, hogy tanulj valamit munka mellett, inkább azt, hogy dolgozz azon, hogyan tudsz legalább annyira kellemetlen tényező lenni mások életében, mint amennyire kellemetlenkedőek a szemétkedők veled.


Plusz: a szemétkedés mögött mindig valamilyen pszichológiai probléma van. Egy egészséges mentalitású ember ritkán gonoszkodik másokkal, mert felfogja, hogy csapatban akkor hatékonyabb, ha mindenki nagyjából jól működik körülötte.

Néha azért mindenkinél belefér pici szemétkedés, mert így vezeti le egy friss frusztrációját.


No meg az sem mindegy, hogy mit értünk szemétkedésnek. Ha valamit megkövetelnek, ami tök jogos és megállapodás van róla, vagy éppen alapvetően elvárható társadalmi norma, annak behajtása nem feltétlenül szemétkedés.


Szakadj ki mihamarabb az áldozat szerepéből, legalább gondolatban, hogy arra tudj fókuszálni, hogy mások miért is böszmék veled. Ha jól figyelsz, akkor kezedben lesz a kulcs a revanshoz, vagy ahhoz, hogy helyén tudd kezelni az egyént/helyzeteket.


Ne akarj öngyilkos lenni, inkább legyél te a porszem a gépezeteben, ami sokáig észrevehetetlen.

2023. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ma már az only fanses k*rvàké a vilàg. Szomorú világot élünk.



Dolgozni már senki nem akar. Egyébként én sem, de muszáj leszek. Őszintén szólva hiányzik a lélek és az emberség az emberekből, ami az adja az egész élet eszenciàjàt.


Bár az is lehet, hogy mindenki más boldog, csak én nem élvezem az életemet....

2023. aug. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Butaság,- inkább válltoztassál a szituációdon! Meg szeretnélek kérdezni, hogy hány éves vagy!?
2023. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!