Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi vált be? Lent.

Mi vált be? Lent.

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, paranoid skizofrén.

Nagyon sok gyógyszert próbáltak már nálam.

Nektek, akik ebben a betegségben szenvedtek, milyen (gyógyszer)vált be?


Köszönöm



2023. szept. 30. 16:27
 1/8 Katonca ***** válasza:
A 30 éves fiam szintén ebben a betegségben szenved. Neki a Ripedon ÷ Rivotril kombó vált be. De ez minden betegnél más és más... Nem mindegy hanghalló, téveszmés, vagy milyen a paciens. Na meg magának a skizofréniának is sok tipusa van. Egyébként a fiam is paranoid skizo. Ki kell tapasztalni melyik gyógyszernél érzed magad a legjobban. Végső megoldásként depo injekcióval is próbálkozhatsz. Természetesen egy jó pszichiáter sokat tehet érted!
2023. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Depo injekciót is kapok
2023. okt. 1. 19:11
 3/8 mittudomen721 ***** válasza:

En ha igazan belegondolok akkor a valasz egyik sem. Ugyanis eddig akarmit is vettem be vannak hallucinacioim amik jelen vannak mikor dolgozom. De erdekes csak munka kozben hallucinalok. Aztan barmit is szedtem eddig nem oldotta meg. Foleg olanzapint szedtem meg reagilat. Jelenleg is parnassan meg reagila amit szedek. Igazabol a reagila eleg volna csak gondjaim vannak az alvassal igy parnassant is szedek. De sajna mar a parnassan nem sokat er igy az melle is kell vmi(jelenleg agomelatin). Szoval nekem igazabol egyik sem "valt be" ugyanugy vagyok gyogyszerrel mint nelkuluk. Nekem inkabb a betegseghez tarsulo dolgok miatt kell fogyasztanom ezeket a vackokat mint pl inszomnia etc.


Injekcioba egyebkent en nem egyezek bele. Tulsagosan tartok a mellekhatasoktol stb. Aztan ki tudja...

2023. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pedig vannak jó injekciók
2023. okt. 4. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Hebefrén skizofréniám van, és nekem a ketilept vált be. Szedek mellé haloperidolt, xanaxot, és leponexet. De a haloperidolt, és a leponexet csökkentik.
2023. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Haloperidol, Leponex nekem is van
2023. okt. 27. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban a ketilept vált be
2023. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt érdemes kipróbálni, és ha neked is bevállik, akár a többit csökkenteni
2023. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!