Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha valaki meg akar...

Normális ha valaki meg akar halni?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy meg akarok halni és számomra már az a furcsa, hogy más miért akar élni. Csak a rosszat látom az életben. Bűntudatom van, úgy érzem nem is érdemlem meg a boldogságot, meg úgy is az egész élet rossz, hallom a híradóban a háborúkat, sok ártatlan ember meghalt stb. Gyilkosságok, a környezet pusztítása csak ezekre tudok gondolni. Mi értelme így élni?

Én arra vágyok már, hogy feladjam, mert nincs semmi ami vigyen előre.

Az tart vissza, hogy a gyógyszer nem szokott bevállni és félek a fájdalomtól. Talán túlélem és csak mégtöbb fájdalom vár majd rám, esetleg gyógyíthatatlan betegség.

Nem tudom már mit tegyek.



2023. okt. 19. 18:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem.
2023. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem , ezt a depresszió csinálja az agyban. Úgy rendezget, hogy azt hidd, minden értelmetlen.
2023. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
figyelj, én is felkötöm majd magam.
2023. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

Teljesen normális, hiszen rengeteg ember keresztül megy ezen.

Viszont ha te nem vagy elégedett ezzel az állapottal, akkor ne félj, mert van belőle kiút, fordulj segítséghez! Keress jó pszichológust, ha nincs rá pénzed vagy nem támogatnak benne menj államihoz. Bármi segíthet! Vannak telefonos segélyszolgálatok is, akik tudnak neked segíteni, például ők:

[link]

2023. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
72%
Nem. Mindenképp keress egy pszihológust. Inkább örülj minden apróságnak, és ne nézd a híreket. Ne akard magaddal elhitetni, hogy nem éri meg élni.
2023. okt. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2023. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%
Énse akarok élni, napról napra rosszabbul vagyok.
2023. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon elszomorító olvasni , hogy sok ember eldobnà a legdrágàbb kincset , az életet . Nem nem … ez közel sem normális 👆… Nem szabad hagyni , hogy a depresszió lerántsa az embert .. ha szükség kérjetek segítséget 🙏
2023. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

"hallom a híradóban a háborúkat, sok ártatlan ember meghalt stb. Gyilkosságok, a környezet pusztítása csak ezekre tudok gondolni."


És ebből téged mégis melyik érint? Milyen hatással van az életedre akármelyik háború? Azon túl, hogy olvasod és szörnyülködsz azon, ami téged jelenleg semmilyen formában nem érint.


Ha van mit enned, van tető a fejed fölött, van valamennyi pénzed, akkor jobban élsz mint a világ 70%-a! Tehát a szűk 30%-ba tartozol. Az a 70% bármit megtenne, hogy helyet cserélhessen vele.


Szóval kezdd el értékelni azt amid van.

2023. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Így van , ahogy a 9- es írja ! Én is nézem a híradót / tényeket stb … nyilván szörnyű ami zajlik a világban , de ettől még eszembe sincs h meghaljak, nem ettől fogok depresszióba esni . Tedd össze a kezed hogy nem TE éled át azt a sok szörnyűséget …
2023. okt. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!