Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha valaki meg akar...

Normális ha valaki meg akar halni?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy meg akarok halni és számomra már az a furcsa, hogy más miért akar élni. Csak a rosszat látom az életben. Bűntudatom van, úgy érzem nem is érdemlem meg a boldogságot, meg úgy is az egész élet rossz, hallom a híradóban a háborúkat, sok ártatlan ember meghalt stb. Gyilkosságok, a környezet pusztítása csak ezekre tudok gondolni. Mi értelme így élni?

Én arra vágyok már, hogy feladjam, mert nincs semmi ami vigyen előre.

Az tart vissza, hogy a gyógyszer nem szokott bevállni és félek a fájdalomtól. Talán túlélem és csak mégtöbb fájdalom vár majd rám, esetleg gyógyíthatatlan betegség.

Nem tudom már mit tegyek.



2023. okt. 19. 18:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
Ha így érzed, akkor kár volt beléd ölni azt a rengeteg pénzt,amibe kerültél a szüleidnek, azt a rengeteg energiát a társadalom részéről, hogy tanítottak, vigyázni akartak az egészségedre, kár volt ismerőseidnek és esetleges barátaidnak rád fordítani azt a szeretetet és törődést, amit ők nem sajnáltak tőled...Meg egyáltalán, mit sajnáltatod magad ? Keresd meg, hogy mi az, ami neked örömet okoz és csináld azt, ne kívülről várd a sorsod jobbra fordulását, csak te magad tehetsz róla.
2023. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
Hamarosan az lesz mert elegem ebből a rohadt szemét nyomorult életből ami nekem jutott.
2023. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
74%
Az egészséges lelkű emberben az életösztön erősebb, mint a halálvágy. Nyilván tisztában vagyunk a világban zajló szörnyű eseményekkel, a környezet pusztulásával. Ez nyilván elkeserító és szorongással tölti el az embert, de nem akarja az életét eldobni. Ha igen, akkor mihamarabb pszichológusra van szükség.
2023. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
38%
Ne foglalkozz vele, hogy háború van! Nem M.O. - n, vagyis nem Magyarországon van a háború. Inkább azzal foglalkozz ami Magyarországon van, mert Magyarországon valószínűleg nem lesz háború. Ja még valami: Ne foglalkozz az ilyen statisztikákkal!
2023. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
11 - es! Ezzel csak pont hogy azt váltod ki, hogy még depressziósabb lesz az illető aki fel tette a kérdést!
2023. okt. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%
Én szeretnék meghalni. Tisztelettel aki tud a valami fájdalommentes öngyilkossági módot. De megfelel nekem ha valami 100% is gyors rosszindulatú rákkeltő módot tudna valaki ajánlani nekem. Majd én gondoskodnék róla hogy ne menjek orvoshoz csak mikor már ragtapasz kell a fájdalomcsillapításra. Én nem akarok élni. Semmi nincs úgy ahogy szeretném és nem tudom elviselni. Még nincs ami idekosson mert nem szeretem semmit.eg senkit. Az jut eszembe hogy Luther is azt mondta hogy az öngyilkosság nem bűn hanem a saját denonaid ölnek meg, olyan mintha kirabolnanak az erdőben. Isten nem ítélhet el ha megölném magam ha mentális beteg vagyok és jó se tudok lenni.
2023. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
85%
16 én is így érzem . Ha az ember élhetne boldog egészséges normális életet testi lelki fájdalmaktól mentesen,lenne családja társa normális emberhez méltó élete akkor jó fene se akarna meghalni de mivel egyik se adatott meg csak a kínok a rossz a fájdalom a nyomor a szenvedés így marad az öngyilkosság.
2023. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem lennék mentális beteg nem akarnék meghalni mert akkor volna inteligenciam hogy dolgoz tudják,volnanak barátaim, férjem,gyerekem meg volna bennem szeretet.
2023. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az unokatestveremet öt éves korom óta irigylem hogy mentálisan egésséges. Két apától van két lánya 10 év különbséggel. A nagyobbik zabigyereke,a kisebbik apjával esküvőt csinált. Tavaly elváltak és anyu befogadta az öt éves kissebbel. Azita Anyunál laknak és nem bírom elviselni a tudatot. Október végén vett valami lakást de azóta se lakik ott. Itt van november és most is csak hétvégéken alszik ott a gyerekkel. Én nem bírom már hogy nem költöznek, nem bírom a tudatot. Nem tudom elviselni hogy anyunál laknak. Adjatok már valami biztos tippet hogy Erzsébet nap után oljem meg magam. Ha addig nem költözik be akkor azután se fog. Nem tudom minek vett lakást ha csak hétvégén van ott. Fizeti akozis költséget,a rezsit meg mindent és ott sincs. Se Anyunál nincs rendesen, se ott. Az exe mindennap jön kicsi kocsival anyuhoz és valamit pakolnak és viszik oda. Mindig este jön az exe hat óra után. Mindennap pakol.

Miért hazug minden elvált nő? Ha úgy van hogy költözik akkor miért nem lakik már ott? És október végén vette meg a lakást és érdekes hogy nem kapott telejkonyvet a lakashoz. Lehet aki elvált nem kap vagy nem értem. Telekkonyv nélkül miért nem lakhat ott. Anyu megosztja a figyelmet a gyerek és köztem vagy Noi és köztem mikor telefonálok vagy ott vagyok. A gyerek Cintia. Én azt szeretném hogy költözzenek el. Ne vegyék el tőlem anyut. Nekem nincs más csak anyu. Baricz Noémi miért nem megy éles csinálja az életet a lakásba Cintiával? Azt se érzem miért vált el. Igaz hogy terrorba tartotta a férje meg fojtogatta de amíg nem volt hova menjen addig kellett volna Türje. Akkor kellett volna váljon mikor van hova menjen. Kellett volna eltervezze. Én nem bírom lelkileg elviselni hogy akit gyűlölik ott legyen anyunak agyefekkwl. Inkább meghalok. Anyunak azer nem mondom mert nem venné komoly, azt hinné zsarolom. Én tényleg meg akarok halni és biztosra akarok menni. Nem tudok úgy élni hogy nem költöznek el és anyu nem az enyém mint eddig volt v

2023. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
61%
Sziasztok. Ha jó lenne mentálisan nem beteg lenni, ha szeretnétek egészséges lelkűként élni, miért hagyjátok figyelmen kívül Őt, Aki pont azért is jött le a mennyből a földre, hogy rajtatok is segítsen? Nem értem. Elég sok segítő választ írtam az utóbbi kb. egy hónapban, komolyan törekvő beteglelkű kérdezőről, kommentelőről nem tudok. Miért csak panaszkodtok, miért nem indultok rá a biztos gyógyulás útjára? Ha nem tudjátok, hogyan kell, miért nem kérdezitek meg, írva segítségkérést? Többször ideírtam, hogy legtöbbeteknél nyomorultabb lelkű voltam, tudom, honnan gyógyított meg a Szabadítóm. És rajtam kívül még megszámlálhatatlanul sok beteglelkű embert! Ha van lehetőség a gyógyulásra, - és van,- és nem veszitek igénybe, felelősség terhel benneteket a Teremtőnk felé! Ha majd odaát meg kell állni előtte, megkérdezi, miért nem fogtad meg segítségre feléd nyújtott kezemet? Inkább megölted benned levő életemet, amit tőlem kaptál? Önként választottad a halált!
2023. okt. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!