Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha valaki meg akar...

Normális ha valaki meg akar halni?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, hogy meg akarok halni és számomra már az a furcsa, hogy más miért akar élni. Csak a rosszat látom az életben. Bűntudatom van, úgy érzem nem is érdemlem meg a boldogságot, meg úgy is az egész élet rossz, hallom a híradóban a háborúkat, sok ártatlan ember meghalt stb. Gyilkosságok, a környezet pusztítása csak ezekre tudok gondolni. Mi értelme így élni?

Én arra vágyok már, hogy feladjam, mert nincs semmi ami vigyen előre.

Az tart vissza, hogy a gyógyszer nem szokott bevállni és félek a fájdalomtól. Talán túlélem és csak mégtöbb fájdalom vár majd rám, esetleg gyógyíthatatlan betegség.

Nem tudom már mit tegyek.



2023. okt. 19. 18:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%
Hogyan kéne megszerezni azt a gyógyulást? Ha úgy születtem és 34 éve pszihikai beteg vagyok akkor már Isten nem gyógyít meg. Mert akkor már gyerekkoromban meggyógyított volna vagy ilyennek se születek.
2023. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azóta érzek így mióta hátbaszúrt az a nő akit a világon mindennél jobban szerettem.
2023. okt. 24. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
78%
Elképesztő olvasni egyeseket .. igen aláírom van pszichiátriai beteg … de van rá segítség is . Az állat is ragaszkodik az életéhez … az ember is meg kell próbáljon mindent , hogy jobb legyen neki . Nem megoldás az öngyilkosság … és nem abba kellene menekülni 👆… Amíg van szerető család , vannak barátok , fontos személyek … hatalmas vétek eldobni a legdrágább kincset , az életet . De egyébként is … élj 👆.. meghalni bárki tud ugye .
2023. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szia 21-es. Az első mondatodban kérdezed, az utána következő kettőben tagadod a gyógyulás lehetőségét. Akkor most hogy van ez nálad?
2023. okt. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon nagyon sok mentális beteg van. Én is az vagyok: "Bipoláris affektív zavar, közepes depresszió, és A típusos autizmus"

Gyógyszereket szedek, de nagyon lassan gyógyítanak, ez nem megy egyik napról a másikra.

2023. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szia 21-es. Gyerekkorodban ISTENhez közel kerültél? Talán kérted is hogy gyógyítson meg?
2023. okt. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni a legjobb verzióját önmagadnak?
2023. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!