Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tinikori depresszió?

Tinikori depresszió?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából nem tudom hol kezdjem. Úgy érzem minden káosz körülöttem és eléggé besokalltam. Tanulással is nagyon el vagyok havazva, sokszor veszekszünk a szüleimmel, a barátaim cserbenhagynak, a csak félig létező szerelmi életem katasztrófa, semmi értelmes dolgot nem csináltam még, nincsenek céljaim, fogalmam sincs milyen szakmát válasszak magamnak, úgy érzem mindig elvárásokat teljesítek, úgy érzem meg kell felelnem mindenkinek, nagyon egyedül érzem magam és hajlamos vagyok sírni minden apróság miatt pl. azért, mert sok vagyok az embereknek, vagy mert nem kíváncsiak rám, vagy épp azért, mert nem elég az, amit teszek. És hát... nem vagyok boldog. Tudom, tudom. Tipikus tinédzser stb, stb. Csak úgy érzem totál katasztrófa az egész életem, és nem tudom mit kellene tennem. Valami tipp?

2023. nov. 2. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Fordulj pszichológushoz.
2023. nov. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valóban a szakember igénybe vétele lenne a legjobb, de felteszem, erre önmagad is rájöttél, és nem véletlen írtad ki a kérdést. Egy TB psz-hoz bejutni hónapok kérdése, magánpsz. pedig csilliárdokba kerül. Felteszem, hogy szüleiddel ezzel a témával kapcsolatban fasírtban vagy, nem igazán szeretnéd, hogy tudjanak róla...

Mindenképp be kellene azonosítani, mi okozza ezeket, és ha megvan, nem szabad elnyomni. Tudsz erről, mi lehet az ok?

Ha gondolod, írd ki magadból, mert segítséget könnyebb konkrétumok ismeretében kérni, kapni.

Ha nem akarod nyíltan kiírni, írj privátban!

2023. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem tudom mi lehet az ok.
2023. nov. 3. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen fogalom nem létezik és nem is fog!

Keress fel szakembert !! Sok sikert !

Pl. Balogh Kamilla Buda!!!

2023. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!