Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta hányok és hányingere...

Napok óta hányok és hányingerem van állandóan a szorongás miatt. Hogy tudnám kicsit csökkenteni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok most is, délután zokogva hívtam fel egyik barátnőmet és csak azt tudtam mondogatni, hogy félek.
2010. okt. 19. 18:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jártam egy évig pszichológushoz, egyszer váltottam is. Addig jó, de utána ugyanott tartok. Kidobott pénz és idő volt.
2010. okt. 21. 10:37
 12/24 anonim ***** válasza:

Még hozzátenném, hogy a tabletták HATÁSTALANOK a lelki bajra, bár megszüntetik a TÜNETET, de NEM GYÓGYÍTANAK. Amint abbahagyják szedésüket, ugyanott vannak, mint előtte, sőt többnyire súlyosabb helyzetben, mert romboló mellékhatásaik vannak.

Hiba lenne erre az útra tévedned az ilyesféle felelőtlen tanácsok révén. Keress rá a xanaxra. Itt elmondta már valaki, hogy rokonságában miket látott e kedélyjavító következményeként.

2010. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem. Terapeuta kell, aki ért a lelki gyógyításhoz, mert tanulta. Az általános orvos is képtelen kivenni a vakbelet. Vagy fogat betömni. A pszichológus a helyzet feltárásánál nem képes tovább menni, esetleg életmód vezetési tanácsokat ad. De lelki gyógyításra nem képezték ki. Innét a kudarcod. Mint írtam, integratív pszichoterapeutát ajánlok, aki persze nem integratívként is érti dolgát, minden esetben. Mert képzett a lelki gyógyításban. Kár, hogy ezt annyira kevesen tudják. Vagyis módosult tudatállapot nélkül is gyógyítani képes. Ha erre volna szükséged. Mert gyógyításra kiképzett szakember, nem győzöm hangsúlyozni.

De ha közvetlenül a tudattalanban alakítják át a káros érzelmeket, akkor gyors a gyógyulás. Már az első kezelés után erősnek és szabadnak és vidámnak érzed magad. Tapasztalatból mondom.

2010. okt. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak: az okok feltárásához, és a probléma gyökerének a megoldásához pszichoterapeuta kell.


Tüneti kezelésnek pedig én nem javaslom a Xanaxot és semmi bezodiazepint, mert veszélyes drogok.

Nézd meg a skálán is milyen előkelő helyet foglal el:

[link]


Tüneti kezelésként bocsáss meg, de a füvezést javaslom. Hányingerenyhítő és szorongásoldó hatása egyaránt köztudott, és vitathatatlan.

2010. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A füvet inkább kihagyom... nagyon vicces lenne úgy tanítani és vezetni napi többszáz kilométert...:))
2010. okt. 21. 12:23
 16/24 anonim ***** válasza:

Hát azt nem is javaslom...:D

Inkább este kellene otthon. Aztán megnézni úgy egy filmet vagy valami, aztán meg aludni egy nagyot.

2010. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nicsak! A kendermag igyekszik kikelni!DDD
2010. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
ma 12:25 tudod-e, hogy a bűntényre való felbujtás maga is bűntény?!
2010. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom sajnálni... Törvénytisztelő ember szeretnék lenni, de néhány törvény annyira rettenetesen logikátlan, és következetlen, hogy nem tudok mit kezdeni vele...
2010. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amúgy meg segíteni akartam. Többet segítek azzal, hogy törvényszegésre "biztatom", mint aki a Xanaxot javasolja, de mind1, kössetek belém nyugodtan...:D
2010. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!