Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta hányok és hányingere...

Napok óta hányok és hányingerem van állandóan a szorongás miatt. Hogy tudnám kicsit csökkenteni?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok most is, délután zokogva hívtam fel egyik barátnőmet és csak azt tudtam mondogatni, hogy félek.
2010. okt. 19. 18:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Vajjon miért érzem, hogy ez a kérdés, és a válaszok is túlmennek a gyakorikérdések.hu határain.

Egy ilyen kérdésre azt mondom, fordulj orvoshoz. Ti pedig, hogy besszélgessen a gyomrával. Ez olyan scientológiai akárminek tűnik.

2010. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Se fű, se xanax, így megnyugodtok? Voltam orvosnál, nincs semmi szervi bajom, nyugtatót írt fel. Azt megnézem aki azzal dolgozik és vezet. majd megoldom egyedül ezt is valahogy, mint minden mást.
2010. okt. 22. 13:26
 23/24 anonim ***** válasza:

Nagyon együtt érzek Veled. Talán, ha elsajátítanád az autogén tréninget,hozzásegítene a káros stresszek jobb feldolgozásához. A nyugalom megszerzésének egyik leghatásosabb módszere.

Sok sikert, javulást kívánok!

2010. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, 10-21 22:36! Ez inkább kissé ezoterikusnak ható önszuggeszció. Kicsikét akár segíthet is, és úgyis kapott a kedves kérdező elegendő szakszerű tanácsot. Amelyeket nyilván nem olvastál el, kihagytál, ugyanis különben tudnád már, hogy a lelki bajokhoz NEM ORVOS, HANEM PSZICHOTERAPEUTA KELL. Aki lehet persze orvos is, de akár pszichológus, vagy egyéb, aki elsajátította az évekig tartó képzésen a lélekgyógyítás mesterségét. Azért gondolom, hogy ezt nem tudod, mert feltételezem, hogy különben terapeutát mondtál volna.

Talán megfogadja a tanácsokat a kedves kérdező, és szakembertől kér segítséget, mert a félelem a leggyilkosabb negatív érzelem, ami magától, minthogy a tudattalanból tör elő, nem szokott elmúlni. Legfeljebb visszaszorítani sikerül, ilyenkor szorongássá válik, mint a példa mutatja, és nem kevésbé romboló érzés.

Éppen erről hallgattam tegnap a Békásmegyeri Közösségi házban egy remek előadást, Bástyai Frigyes lélekgyógyász tartotta, aki integratív.

2010. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!