Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha pszichológushoz akarok menni 18 év alatt, úgy hogy a szüleim ne tudjanak róla?

Figyelt kérdés
Azt hogy miért akarok menni értelmetlen lenne leírom, hiszen írtam már erre az oldalra a problémámmal kapcsolatban kérdést, de nem kaptam értelmes választ. Családomhoz és barátaimhoz nem tudok fordulni, ők őrültnek tartanának ha tudnák, hogy ilyen jellegű problémám van. (onnan tudom hogy 17 év alatt nagyon ellenségesek voltak a hozzám hasonló problémával rendelkező emberekkel). Hova mehetnék pszichológushoz?

nov. 26. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyen ilyen lehetőséged nincs.
nov. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A járási pedagógiai szakszolgálathoz mehetsz ennyi idősen, ingyenes is, de ott sem fognak szülői engedély nélkül ellátni.
nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovacs magdolna2 ***** válasza:
Privathoz simán elmehetsz, van privat gyermekpszichologus
jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!