Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy az antidepr...

Miért van az, hogy az antidepresszánstól hihetetlen erekcióm van, és hatással van a korai magömlésemre is?

Figyelt kérdés

Mióta szedem, nem csak én, hanem a barátnőm is észrevette, hogy a szokásos, 1-3 perces aktus, kitolódik 20-30-60 percre is, és brutálisan felerősítette a libidóm, egyszerűen egész nap kívánom a szexet, naponta akár 2-6 alkalommal is.

Az erekcióm is sokkal erősebb, sokkal masszívabb.


Ez mitől lehet, mármint úgy értem, hogy mitől, hogy milyen hormonokat, vagy egyéb más dolgokat szabadít/nyom el, nagyon kíváncsi vagyok a hatásmechanizmusára.


F


nov. 30. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első gondolatom az volt, hogy ha megint kifogok majd egy gyorstüzelő pasit, antidepresszánst fogok vele szedetni, mert általában semmilyen gyakorlat, praktika, módszer, akármi nem szokott működni náluk a korai magömlés ellen.


Második gondolatom - mivel pár éve én is szedtem antidepresszánst -, hogy feloldotta benned a szorongást, ami miatt azelőtt rástresszelhettél a szexre, mely stresszelés korai magömléshez, a korai magömlés kudarcélményekhez, a kudarcélmények pedig további stresszhez vezethettek és ez a farkába harpó kígyó folyamat pedig alacsony libidót okozhattak.


Nos, ha ez a helyzet és az antidepresszánssal ki lett iktatva a teljes ördögi kör belépési pontja (vagyis a szorongás a szexre és teljesítményre való rástresszelés miatt), ami téged visszafogott az élvezetes és kiteljesedett szexuális élettől, akkor ez ennyi, az egész pszichés volt és az antidével ez meg lett oldva.

nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1e-snek: Nem a szorongás oldása miatt szünteti meg a korai magömlést. Egyébként meg a kérdezőnek, rengeteg teória lesz neten, hogy mi történik, de pontosan senki sem tudja.

Itt elég részletesen össze van foglalva az összes teória:

https://www.youtube.com/watch?v=b71OzPujQDg

nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2 De ha senki sem tudja, hogy miért, akkor akár el is találhattam. :)
dec. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen és rengeteg embernek kitolja az elélvezést extrém módon akinek nem volt elotte korai magomlése is. De látom te már meggyőzted magad a sajàt teóriád helyességéről is.
dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Stressztől is lehet korai magömlés, de fordítva is nehéz elélvezés. Az antidepresszánstól valószínűleg nem vagy olyan ideges, mivel nyugtató, ezért normalizálódott a hormonháztartásod. A stressztől lesznek depisek én impotensek a férfiak. Én is jobban kívánom a szexet sőt az étvágyam is jobb bár nekem elég hozzá egy kis B vitamin vagy gyógynövény alapú stresszoldó.
dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 "De látom te már meggyőzted magad a sajàt teóriád helyességéről is."


Baromi sz.r a szövegértésed, mivel mindent feltételes módban írtam. A meggyőződés pedig ennek pont az ellenkezője, a határozott kijelentés lenne.

dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon érdekes számomra ez.

Nekem a szex egy totális tabu téma volt gyermekkoromban, sosem beszéltünk róla, sosem volt téma. És nem csak ez, de valahogy az érzelem kimutatása is egyfajta tabunak számított. De valahogy ez a neveltetésemmel, fejlődésemmel alakult így.


A legelső kapcsolatomban nagyon nagy falak voltak bennem, ott a szex teljesen lapos volt, szó szerint szégyelltem magam, a második kapcsolatban ez még jobban elhatalmasodott rajtam, ott szó szerint nem mertem szólni, hogy jó lenne más pózt kiprobalni, teljesen korlátolt voltam. Időközben kiderült, hogy van némi borderlineom is. Erre kaptam az antidepresszánst. Közben vége lett a kapcsolatomban, szedtem a gyógyszert, jött a harmadik kapcsolatom, ahol szó szerint semmilyen korlát, tabu nem volt bennem, nem féltem kimutatni az érzelmeim, a szex pedig nagyon felszabadult volt.


Megfigyeltem, hogy a szexuális utalások is, maga a vágy is, sokkal erősebb volt bennem a gyógyszer hatására. Előtte szexchatbe sem mentem bele, mert tudtam magamról, hogy rohadtul nem hiteles az amit írok, hogy "ha ott lennék, bele löknélek az ágyba és addig dugnálak míg..." szóval ilyen sem jött egyszerűen fel bennem, mert tudtam, hogy ebből az lenne, hogy való igaz bedöntöm az ágyba és két lökés és végem, nevetségesnek éreztem volna magam ha ilyet írok, mert nem volt mögötte tartalom. De miután szedtem az antidepresszánst, ugye már sokáig bírtam, és jött ez is, hogy ilyesmi üzeneteket írjak, mert már tudtam, hogy van mögötte tartalom, van mögötte állóképesség. Így maga a szex is már nem egy tabu volt, hanem egy olyan dolog ahol megmutathatom azt, hogy én mint férfi, mit tuduk nyújtani az ágyban, egy férfi szerintem az ágyban tudja a legjobban megmutatni, hogy "mit tud".


Az érintés, hogy magamhoz húzom a barátnőmet, hogy kimutatom neki, hogy kívánom stb, mind mind az antidepresszánstol jött bennem, valahogy kikapcsolja bennem azt, hogy félek, hogy mit gondol a másik, hogy mi lesz, hogy lesz, egyszerűen tabu nélkül kitudom mutatni azt, ami bennem van.


Megfigyeltem, hogy maga az orgazmus is sokkal intenzívebb számomra amikor szedem a gyógyszert.


Amit a #2 írt én valahogy abban látok rációt, mivel nem félek attól, hogy felsülök, magabiztosabb vagyok, nem félek kimutatni a dolgokat. Nem teljesíteni akarok, hanem a szexet átélni. Sajnos rengeteget agyalok, és sokszor volt olyan, hogy hiába kívántam a szexet, már nem akartam szexelni, mert az egész egy merő szerencsétlenség volt, egy szenvedés, hogy két lökés és már haldoklom.


Itt olvasva mondjuk általában inkább libidó csökkenésről lehet olvasni, nálam pont ellenkezőleg hatott.


De szeretném kiváltani valami vitaminnal, mert az alopécia nagyon felerősítette rajtam, ami most szintén egy eléggé problémás dolog nálam, nehezen fogadom el a kopaszodást, nagyon elcseszi a kedvem.

dec. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!