Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoterápiás intézményből...

Pszichoterápiás intézményből melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés

Pszichoterápiás intézményből, mint Tündérhegy vagy Thalassa ház, melyiket ajánlanád? Beteg ember vagyok, és egy ilyen helyen eltöltött kezelésben látom a megoldást a problémáimra. Bántalmazó környezetben élek, egy ilyen helyre szeretnék bekerülni, mielőtt az ország másik pontján vagy külföldön dolgozni kezdenék.

Szeretnék véleményeket olvasni, mert minél hamarabbi segítségre szorulok. Háziorvosom nincs, magán pszichiátertől kaphatok beutalót. Aki valahogy tud tanácsot adni nekem, vagy a bekerülés menetéről, előre is köszönöm a válaszát.



dec. 7. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de mindenesetre ajánlom, hogy gyorsan szerezz háziorvost.
dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a SOTE.
dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
En tunderhegyen voltam, nekem nem annyira jott be, de sokaknak igen, bar azt latom, hogy fel evvel kesobb azert sokan ugyanúgy szet voltunk esve. Annyi, hogy tündérhegyen hétvégente hazamesz, tehat az esetedben ugyanabba a bantalmozo kornyezetbex thalassaban tudtommal nincs hazamenes.
dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
SOTE mindenképp
dec. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!