Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek az öngyilkossági...

Mit tegyek az öngyilkossági gondolatokkal?

Figyelt kérdés

Sajnos pánikbetegséggel, hipochondriaval küzdő ferfi vagyok.


Dolgozom ugyan, van párom is ( aki egyre kevesbe kepes mar tolerálni).


Mivel az életemet eléggé tonrekvagja a hipochondria, igy sokszor megfordul a fejemben hogy veget vetek neki,ert az életnek nem erről kellene szolnia.


Pszichológushoz januárra kaptam időpontot...


Elfáradt a lelkem...


dec. 10. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy addig bírd ki. És ne légy függő. A saját jól-léted kulcsát ne add mások kezébe, ne tedd függővé külső dolgoktól! Tedd a dolgodat, végezd a munkádat, beszélgessetek sokat a pároddal és hamar eljön az a január.
dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Ne rinyálj. Betegségekkel KÜZDŐ embernek írtad le magad, ami azt jelenti te is tudod hogy még harcolsz, és ez nem ért véget.


Az öngyilkos emberek gyávák és felelőtlenek. Gondoltál már abba mit éreznek majd a halálod után a körülötted lévők? Nem is torodsz vele, ugye?


Ahelyett hogy gyakorin nyávogsz, menj és rendezd a kapcsolataid. Nem fogják helyetted elvégezni a piszkos munkát.


Hagyd a hülyeséget, és élvezd az életed, amíg van! Tudod hány ember mit meg nem adna azért a percért, amit épp most élsz? A halál utol fog érni, ne te keresd őt.


A közeljövőben lesz olyan pillanat, amikor azt gondolod, jó, hogy ezt még megélted. Mindig lesz ilyen.


Keep going.

dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

2!


Ez de egy szar duma...amit itt lenyomsz!


Minden embernek a saját életéről van felelőssége. Elsősorban mindenkinek a saját élete a legfontosabb.


Most komolyan. Mások miatt éljen? Tudod, hogy milyen az,mikor el akar már menni az ember,de ilyen "jóindulatú " emberkék,mint te,elkezdik zsarolni?


Semmi közöd hozzá, hogy az Ő ismerősei,rokonai hogy fogják ezt elviselni. Vagy hogy Ő ezt hogy rendezi el magában!!

Magánügy.



Kérdező! Írhatsz privátban. Neked válaszolni itt hosszú lenne. És nem is publikus sokminden. De hátha tudok segíteni!

dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon rossz és nem bírod januárig akkor bemehetsz a Nyírő Gyula Kórházba. Megmondod,hogy öngyilkossági gondolataid vannak és befektetnek. Ne ijedj meg tőle nem olyan mint a filmekben. Pszichiáterem nekem mindig ezt mondja. Nem tudom hova valósi vagy ez Bp,de vannak lelkisegély szolgálatok is
dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pupusz ***** válasza:
dec. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!