Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongok félek , félek a...

Anonym34 kérdése:

Szorongok félek , félek a skizofréniátol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ateltem egy traummas dolgott, 13 eves voltam amikor lattam egy nöt akinek skizofreniaja volt. Es ez akkora traumat okozott. Most 25 éves vagyok és éjszakánként már nem merek elaludni. Tegnap ejszaka pont hogy elaludtam volna mintha habgott hallottam volna. Ez most mi lehet tenyleg skizo lettem volna
dec. 19. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit csinalt az adott nő, ami ijesztő volt?
dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis talán.
dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
13%
Nem is családon belül láttad, nem értem mit drámázol. Egy idegen nőt láttál, mi közöd hozzá? Teljesen abszurd, hogy ez traumatizáljon, mással ezerszer rosszabb dolgok történnek, mégsem pi..ognak miatta.
dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Én mindennap látok város szerte egy csomót, akkor én is féljek hogy lehet én is az leszek?
dec. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd másra a figyelmed, tereld el a gondolataid.
dec. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Könnyű mondani gyerekek
dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel skizofrén csak attól, mert félsz tőle. A hangot este a nagyfokú szorongástól is hallhattad. Aki hallucinál különben is, nem feltétenül skizofrén. Csomó más betegség is okozhat hallucinációt.
dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
1.-es sikitott a felemtöl es mivel 13 eves voltam ezert nagyon megijesztett .. este a legrosszabb teljesen szorongok az egesz testem mintha belenne görcslöve nem tudok ellazulni .. nagyon rossz
dec. 19. 11:20
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem is láttam soha ilyen not de én is felek tőle

Szorongás

dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj pszichológushoz
dec. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!