Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért ne legyek öngyilkos ma...

Miért ne legyek öngyilkos ma éjjel?

Figyelt kérdés
Nem laknak rokonaim a közelben. Nincs életem, nincsenek barátaim, ha meghalnék, mindenki szarna rám. A munkám nem igazi munka, egy csicska vagyok. Ha tudtam volna, befejeztem volna az egyetemi tanulmányaim, sajnos depresszió miatt nem sikerült. De lehetett volna jó munkám, mert informatikát tanultam, és jól is ment. Sajnos túl antiszoc vagyok, és ha 3 embernél több van a társaságomban, már pánikrohamom van. Párt biztos, hogy nem fogok találni, mert a saját nemem szeretem, és túlsúlyos vagyok. Minek éljek? Miért érdemes még 40-50 évig életben maradnom, ha csak szenvedés lesz az egész?

dec. 21. 18:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
Miattam! Nekem a te életed is fontos, és elszomorítana, ha véget vetnél neki. :(
dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
37%

Az igazság az, hogy (ez rosszul fog hangzani de ez van) tök mindegy, hogy ki mit csinál az életnek nevezett időtartam alatt. 365 napunk van évenként... Képzeld, hogy én abból majdhogynem 6-ot töltöttem alapszakon + mesteri képzésen, úgy hogy alig volt 2 barátom egész az egész egyetemi képzés alatt.

Most dolgozom? Igen.

Jól érzem magam? Igen.

Szükségem volna valakire az életemben? Na én akkor volnék öngyilkos, ha igen... De szerencsére nincs. Egyedül élek, túl vagyok 40-én szóval gyerekem se lesz. Hogy miért élek? Ahogy te is írod, miért érdekeljen? Egyszer mindenkinek lejárt az ideje...

dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Keress fel egy szakembert! De tényleg. Addig tarts ki! 3 gyerekem van, rendesen élünk, soha , de tényleg soha nem gondoltam volna, hiogy az elmém így is rám tud omolni. Olyan szinten, hogy én is gondolkoztam ilyen dolgokon. Pedig amíg nem tapasztaltam ezt az érzést, addig talán még el is ítéltem, aki ilyeneken gondolkozik. Lehetsz nagyon boldog szegényen, egyedül, mert megtalálhatod a boldogságot és lehetsz "boldogtalan" szép családban is. Ezt a depresszió okozza. Amit nem lehet irányítani. Tudsz erős lenni, mert AKARSZ, de az alap érzés megmarad sajnos, amiben én is vergődök, szakember segítségével mostmár. És láss csodát kiderült milyen traumáim vannak, amik eszik a lelkemet. Valsózínű nálad is ez van, amiket ki kell mondani (segítséggel), át kell rágni, fel kell dolgozni, ami rohadt hosszú és talán ez az érzés enyhül. A félig üres pohár félig telivé válhat. Legalábbis ezt mondja a pszichom, de most még munkában vagyunk. Viszont amennyire ellenkeztem, annyira várom a találkozókat mostmár. Kitartás!
dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi van Veled, kedves Kérdező?
dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségügyi diplomával és érettségivel dolgozok egy random gyárban szar fizuért. Tudom hogy csoronak lenni nehéz de megkell mindig keresned a kiutat a szarbol. Azért élünk hogy harcoljuk ki magunknak a komfortos életet. Én ujévtől azt terveztem hogy képezni fogom magam ITból. Ezt te is simán folytathatod csak a lényeg az hogy NE ADD FEL


25/F

dec. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"A munkám nem igazi munka, egy csicska vagyok."

Keress másikat, máris lesz értelme az életednek.

dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"túlsúlyos vagyok"

Nem kell ennek mindig így maradnia.

dec. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
90%
thalassa ház budapesten budatétényen. Én ott voltam 10 hétig nekem segített!!
dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!