Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Betegesen kötődöm az emberekhe...

Betegesen kötődöm az emberekhez 20 évesen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sajnos a kérdés adott, ha már van egy barátom/barátnőm, sajnos vele tervezem el az életemet.

Engem a barátaim cserben hagynak, tehát ezt úgy kell érteni, hogy egy napon többet nem válaszolnak az üzeneteimre. Kívülállók azt mondják, hogy egyáltalán nem velem volt a baj, ők csak ilyenek, bár bevallom, az összeset online ismertem meg.. sajnos 2-3 hét vagy akár 4-5 hónap barátság után, az, hogy így, ilyen módon hagynak el, sajnos olyan sebet okoznak, hogy hónapig ezen rugózom, depressziós, étvágytalan, hangulatzavaros emberré válok, és csak azon gondolkodom, hogy mit ronthattam el, avagy azt, hogy hozhatnám helyre, és közben nagyon fáj a hiánya.



dec. 27. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyere, barátkozzunk :) Én nem fogok eltűnni, ha valami zavaró lenne benned megmondom és próbáljuk meg helyretenni.
dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam,nekem egy barátnő elég,van is egy anyuka barátnőm akivel mindenbe segítsük egymást.

Férjem is csodálatos.

Volt egy munka helyi barátnőm, csodálatos ember,de megszakadt a kapcsolatunk,túl egyformák voltunk,sokat vitatkoztunk,az azóta is fáj

dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó, örülök a sikerednek, csak sajnos velem a kutya sem barátkozna.
dec. 28. 15:39
 4/5 anonim ***** válasza:
De ezt ne erőltesd,nekem evekig nem volt barátnőm
dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

bár bevallom, az összeset online ismertem meg

Személyesen taliztal velük, vagy csak online barátok voltak, azok egy idő után megszakadnak

dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!