Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt már valaha pszichó...

Akinek volt már valaha pszichózisa, az lehetséges hogy élhet még valaha normális életet vagy mindenképp BB évi sorsára jut?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kép és cikk BB éviről, aki nem ismerné.

Sajnos egy nagyon pszichotikus családba születettem és 18 évesen el is kezdődött nálam a szorongásos depresszió, a betegség fő tárgya az volt hogy rettegtem a jövőtől, mindig jobbat akartam és féltem hogy 30 felett egyszerűen meg fogok örülni…

Eleve az öregedéstől rettegek, már látom hogy változik az arcom rossz irányba. Sajnos nagyon hiú vagyok.


Deperszonalizáció tüneteit többször hoztam már, az utolsó csapás a vírus miatti mizéria volt.

Azóta érzem hogy az elmém a disszociációval védekezik, de ha 1-2 év múlva a 30as éveim közepén muszáj lesz felfognom hogy mit veszítettem, félek hogy BB Évi lesz belőlem…


A skizofrénia tüneteit hozom mert képtelen vagyok felfogni hogy ennyi minden összejöhet egyszerre…

És nem tudom eldönteni hogy az e a valóság amikor felfogom hogy vannak ilyen szerencsétlenek mint én, vagy az e a valóság hogy ilyen nincs és ez a Truman show…


Próbálok abba kapaszkodni hogy valakinek meghal a gyereke, valaki megég, valaki savtámadas áldozata lesz, valakinek a férje meg a gyereke hal meg egyszerre, van aki lebénul és még nem lett belőlük BB évi, de én ennél gyengébb idegzetű vagyok…

Mit gondoltok kívülállóként?


Eleve sosem tudtam elképzelni magam pl 35-40 évesnek sem, főleg valamilyen árufeltöltői állásban, de öngyilkosnak lenni még félek….


Mit gondoltok?



jan. 2. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A disszociáció nem pszichózis és amiket leírtál, azok közül semmi nem utal skizofréniára vagy bármilyen pszichotikus betegségre. Viszont extrém módon szorongsz, az biztos. De az leküzdhető.
jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jársz pszichológushoz, pszichiáterhez? Ha kezelnek, talán elkerülheted vagy lassíthatod, hogy romoljon az állapotod.
jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Én azt gondolom, hogy ha valakit a valóság érdekel vele kapcsolatban, akkor onnan indul a kutakodásban, attól a perctől, amikor megnyerte a főnyereményt, és belekeveredett a "baráti" "jobbot" nyújtó ember csapdájába?


No meg ott is elkezd kutatni, hogy mi köze van a "segítőnek" némely újságíróhoz, és némely helyhez.


És onnan is kutakodnék attól a ponttól kezdve, amikor az Évi leleplező vallomást tett nyilvánosan a "segítőjéről".


Szóval engem az ilyen megrendelt cikkek nem érdekelnek. Mert mind a megrendelőt, mind a kivitelezőt egyrészt megvetem, másrészt ahogy a hozzá hasonszörű egyedek is, és ahogy már ők is aratják hozzájuk méltó "gyümölcseiket".


A bárfirkásuok amúgy is unalmasak, és sosem tudnak két őszinte mondatot leírni, csak azt amiért eléjük dobnak 2 fillért.

jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
*Évi leleplező vallomást tett nyilvánosan a "segítőjéről" és onnantól kezdve mik történtek vele. Pedig igazat beszélt. Minden szava igaz volt.
jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
*Bérfirkászok
jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Jah a lényegek lényege: Mi köze van egy ilyen "segítőnek" a Magyar Rendőri Szervekhez,és milyen kapcsolati hálóval rendelkezik a ottani berkeken belül és a Magyar Jogrend Alapjáni Birósághoz, és azok Biróihoz.


még itt is kezdeném a kutatgatást:)

jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ennyi az elégnél több, hogy bárkit akit érdekel a való igazság eltudjon indulni-már ha érdekli az Igazság.


A bérfirkászok meg már igazán megtanulhatnák a normális ujságírást. Ugyan ember nem lesz már belőlük, mert csak egyszer hajolnak be-utána nincs számukra kiszállás. Dehogy valamit konyitsanak is az újságíráshoz-az nem ártana.

jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanez volt velem is tavaly majdnem skizofrénnek lettem diagnosztizálva olyanokat mondtam a pszichológusomnak,de szerencsére a pszichiáterem toppon volt és mondta már "veszélyes" szinten szorongok. Disszociáció nálam is van néha jobb néha nem. Ha gondolod beszélgethetünk privátba,de most jelenleg én is rosszul vagyok ezért max panaszkodunk egy jót :D
jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

Áh gyerekek újabb érdekesség, pont most mondták be a Hiradóba, Zámbó Jimi halálának körülményeit 25 évre titkosították.


Sok a "véletlen" manapság. 2024-ben meg mintha minden jönne fel, ami a csend leple alatt már-már elfeledésbe merült és még mennyi minden fog.

jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

9+ 2026-ban jár le. A fejemet rámerném tenni, hogy az elévülésre játszik valaki. Hogy mire elévüljön, lehessen csak utána járni..


Haj-haj..

jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!