Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt már valaha pszichó...

Akinek volt már valaha pszichózisa, az lehetséges hogy élhet még valaha normális életet vagy mindenképp BB évi sorsára jut?

Figyelt kérdés

[link]


Itt egy kép és cikk BB éviről, aki nem ismerné.

Sajnos egy nagyon pszichotikus családba születettem és 18 évesen el is kezdődött nálam a szorongásos depresszió, a betegség fő tárgya az volt hogy rettegtem a jövőtől, mindig jobbat akartam és féltem hogy 30 felett egyszerűen meg fogok örülni…

Eleve az öregedéstől rettegek, már látom hogy változik az arcom rossz irányba. Sajnos nagyon hiú vagyok.


Deperszonalizáció tüneteit többször hoztam már, az utolsó csapás a vírus miatti mizéria volt.

Azóta érzem hogy az elmém a disszociációval védekezik, de ha 1-2 év múlva a 30as éveim közepén muszáj lesz felfognom hogy mit veszítettem, félek hogy BB Évi lesz belőlem…


A skizofrénia tüneteit hozom mert képtelen vagyok felfogni hogy ennyi minden összejöhet egyszerre…

És nem tudom eldönteni hogy az e a valóság amikor felfogom hogy vannak ilyen szerencsétlenek mint én, vagy az e a valóság hogy ilyen nincs és ez a Truman show…


Próbálok abba kapaszkodni hogy valakinek meghal a gyereke, valaki megég, valaki savtámadas áldozata lesz, valakinek a férje meg a gyereke hal meg egyszerre, van aki lebénul és még nem lett belőlük BB évi, de én ennél gyengébb idegzetű vagyok…

Mit gondoltok kívülállóként?


Eleve sosem tudtam elképzelni magam pl 35-40 évesnek sem, főleg valamilyen árufeltöltői állásban, de öngyilkosnak lenni még félek….


Mit gondoltok?



jan. 2. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a paranoid korkepekben szenvedo pszichotikusok is megjelentek e kerdes alatt. :)
jan. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én láttam a Csernusos BB Évi interjút, na az tuti nem tett jót neki. Kérdező, ne menj a Csernushoz. Bár igazából hírességeket szeretnek alázni, lehet egy random emberrel normális.
jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Most jutottam el oda hogy ránézzek a kérdésre

Igazából patthelyzet mert én eleve úgy éltem mindig hogy a 30as éveimben meg fogok örülni mert nem tudok majd olyan életet élni amilyet kellene


Normális munka, férj gyerek, saját család

Nálam ezek kizárva

De ami történt velem az elmúlt években arra nincs racionális magyarázat annyira összejött kb 7-8 durva dolog… és rettegek hogy mi lesz még

Jelenleg nem tudok önálló lenni

Sajnos én normális pszichiáterrel nem találkoztam.

Nagyon felek hogy így végzem

jan. 12. 20:56
 14/14 anonim ***** válasza:
Mihez van tehetséged kérdező? Biztos van valami. Nem normális munka is jó. Ne add fel, ha nem adod fel legyőzhetetlen vagy.
jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!