Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszamenjek e egy ilyen...

Visszamenjek e egy ilyen pszichológushoz? (fontos)

Figyelt kérdés

Bocsánat, ha katyvasz lesz, amit írni fogok - kicsit kimerültem a mai nap után.


- adott egy privát klinikai szakpszichológus, aki nagyon tapasztalt a munkájában (azt tudni kell, hogy erős német akcentussal beszél)

- a weboldalán 2 lakcím található meg rajta, én pedig az egyiket kiválasztottam, ami FŐcímként van feltüntetve.


Tehát az történt velem, hogy amikor az első időpontot beszéltem meg vele telefonon keresztül, akkor megkérdeztem tőle hogy "ARRA" a címre kell e hogy menjek és igennel válaszolt. Nehéz lesz kitalálni, hogy mi történik ezután: téves címre mentem. Azután megkért, hogy megvár 14 óráig, ezután utaztam háromnegyed órát... - kb 7 percet tudtunk beszélgetni és erre elkéri tőlem a terápia árának felét, amit hétfőn kell kifizetnem az új időpont mellé... Mivel ki kell fizetni az elfogalt helyet (nem kevés pénzről beszélünk) Hatalmas tisztelettel beszélt velem, de iszonyat felhúzott ezzel, még mindig nem tudtam teljesen lenyugodni.


Viszont fontos tudni, hogy ez a harmadik magyarul beszélő pszichológus, akit felkerestem. A többi vagy gyepesen van vagy nincs idejük rám. Választási lehetőségekből kifogyóban vagyok, a mentális egészségem pedig romokban.

Ti mit tennétek?



jan. 12. 21:27
A kérdező szavazást indított:
Továbbra is folytatnám vele a terápiát
Nem, nem vele
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Más szolgáltatóknál is így van, ha 24-48 órával nem mondod le a megbeszélt időpont előtt, akkor kifizettetik. Gondolj a pszichológus helyzetébe bele. Ő más fizető beteget lehet tudod volna fogadni, vagy bármilyen ügyet elintézni. Ehelyett téged várt.
jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez az első kellemetlen találkozás szerintem befolyásolni fogja a vele töltött időm:( még sírtam is a telefonba, amikor szólt hogy más címen van stb..
jan. 12. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyesmi, sok más emberrel is megesett. Ismerek olyat, aki állásinterjúra rossz címre ment 😅 és aztán felvették :)


Ez nem katasztrófa hidd el. Menj csak szépen vissza hozzá, majd ezen is segít túllendülni.

jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:( :)
jan. 12. 22:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
De most akkor te szúrtad el, vagy ő? Mert ha te, akkor baromi jó arc, hogy csak a felét kérte el, nehogy ott hagyd. Ilyenkor ki kell fizetni az egészet, akkor is, ha végül egyáltalán nem érsz oda és egyetlen percet se tudtok beszélni.
jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jaja, valszeg tuti otthagynám, ha az egész összeget elkérte volna.

Nem szeretnék itt senkit se hibáztatni, de ha döntenem kellene, akkor ő szúrta el. Ezt fentebb leírtam hogyan.

jan. 12. 23:16
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na várjunk.. rákérdeztél, hogy az "A" címre kell- menned? Ő azt mondta, hogy igen? Te elmentél az "A" címre és nem volt ott? Amikor felhívtad, akkor mondta, hogy a "B" címen van?
jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pontosan. Én arra a következtetésre jutottam, hogy azt hitte hogy a “B” címet mondtam és azért felelt igennel. Érződött a hangján, hogy sietőben van vagy nemtudom, különben miért nem javított volna ki.
jan. 13. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez tényleg kb fele-fele arányban mindkettőtök hibája, de szerintem még így is jófej, hogy tényleg csak a felét kérte el. Ő egy szóval se mondta, hogy X címre menj, igazából neked kellett volna biztosra menni. Épp azért, mert neked mindenképp fizetni kell, akkor is, ha rossz címre mész. De legalább most már tudod.
jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!