Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan rettegek mindentől.....

Állandóan rettegek mindentől...az agyam mindig a legrosszabb kimeneteleket erősíti még ha 1% esély van rá akkor is csak arra fókuszál.Van itt sorstársam,,?

Figyelt kérdés

jan. 14. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak voltam.
jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Generalizált szorongásos szindrómám van.
jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy tudtál kijönni belőle?
jan. 14. 12:51
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 1-es engem is érdekelne, hogy hogyan, hiszen akkor már gondolom jobb a stressztűrőképességed. Nekem mindig azt mondják, hogy tanuljam meg letolni a dolgokat. Azt sosem mondják, hogy hogyan.


#2

jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is generalizált szorongásom van. 15 éve diagnosztizáltak, akkor jártam pszichoterápiára. Sokat segített. Most 1 éve sajnos előjött testi tüneteket is produkálva, én azt gondolom ebből nem lehet kigyógyulni, csak egy jó szintet elérni és azt tartani. Ha valaki túlaggódó az az is marad.
jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kognitív terápiában.

A "hogyan" az egy belső eszköz, amire a terápia rávezet.

De ehhez motiváltnak kell lenni és nem azt gondolni, hogy van erre egy Excel táblázatban leírt, pontokba szedett utasítás az életre. Tehát itt idegenektől semmiképpen nem lesz válasz a hogyanra. Magadba kell munkát fektetni, ami idő, energia, pénz. Nem lehet megúszni. És sajnos nem is úgy van, hogy 10-20-30 évnyi kínlódást, torzítást 1-2 hónap alatt leküzdünk.

jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én már nagyon nagy bajban vagyok...az agyam olyan sztorikat kreál hogy csak na....és mindig csak negatív.És állandóan katasztrófa,halál,börtön,anyagi csőd,veszteség stb. soha de soha nem pozitiv
jan. 14. 13:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondják, hogy a rossz kombinációk nem szoktak bejönni.
jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De basszus az élet tele van több kimenetes dolgokkal...és a legrosszabb tényleg nagyon kicsi valószínűséggel szerepel..mégis az agyam ezt nyomatja...szinte semmit nem merek csinálni,és csomó dolog van aminek nem lehet utánajárni,megnyugtató választ találni...és az ember csak agyal
jan. 14. 14:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen ugyan azt érzem most mint te. Járok pszichológushoz gyógyszert is szedek,de nem javul
jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!