Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előre leszögezem nem sajnaltatni jöttem magam! Megoldást keresek!

Sajnos 1,5 éve elvesztettem mindenemet, otthonom, autóm, stb... 1,5 éve egy furgonban élek a kutyammal aki egy amstaff 11 éves, benzinkúton mosok, fürdök és járom Európát nagyon kevés pénzért. Nagyok kilátástalan minden és rendkívül elfaradtam, semmiben nem találok örömöt. Amennyiben ez a helyzet nem javul nem tudom mi fog történni, de félek! Napi 16-17 órákat vezetek. Nem aludtam egy jót 1,5 éve , 60cm széles agyon alszok a kutyammal, 2 karácsonyt az autóban töltöttem. Nincsenek barátaim, szüleim vagy nagyszüleim. Nem tudok spórolni, félre rakni. Nem haladok, csak létezem. Elkeseritő az egész helyzet. Minden kilátástalan. Év végén egy köszönömöt nem kaptam a főnökömtől. Félek, hogy nem bírom sokáig.



jan. 22. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Kitartás! Sajnos nem tudok bíztatót mondani, de nagyon megdöbbentett a történeted, mert én is hasonló helyzetben vagyok, 50 feletti nőként. Én is elvesztettem mindent és mindenkit, a cicámon kívül senkim nincs és per pill egy alagsori helységben lakom vele.:( Nem találok munkát egy ideje, mert pszichiátriai beteg vagyok és az utóbbi időben teljesen kiborultam idegileg, folyton rosszul vagyok. Fogalmam sincs, hogy tudnék kimászni ebből a helyzetből, ezért sajnos tanácsot sem tudok adni. Napról-napra élni (túlélni), most csak ennyit tehetek. És csak annyival bíztathatlak, hogy nem vagy egyedül!
jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így vagy most. Szerintem új munkát kéne keresnéd többért, és lehetőleg munkásszállással, vagy afizetésig a kocsiban vagy valahol (?HOL?) aludni, és utána bérelni egy szobát.

8 órás egy munka, és rendesen fizetnek érte. Nagyon nem vagy most jó helyen!

jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
16 -17 órát vezetsz az sok pénzbe kerül, helyedben letáboroznék egy szálloda környékén valahol ausztriában vagy németországben ott megkaphatod akár 1800 eurót is ami már szép pénz és ott összeszedném magam egy szezon alatt szállást kapsz kaját is mindet félre tudod tenni. Ez akkor érvényes ha senkid nincs, nem kell senkit eltartanod a kutyus meg ha rendes a főnök mehet veled lányom barátnője is kutyávjával van kint.
jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!