Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek nem is lépett...

Szerintetek nem is lépett működésbe a nyugtató?

Figyelt kérdés

Jöhet hideg meleg, de van egy pszichoszomatikus (valoszinu az mert kivizsgaltattam magamat es minden negativ) tunetem mar vagy 7 eve, ami most ujra elojott.

Gondoltam ennyi ido utan kiprobalok egy nyugtatot, ez egy rivotril gyogyszer asszem 2mg , bevettem belole egy negyedet, de nem ereztem semmit.. lehet h kis adag volt, vagy nem pszichoszomatikus a tunetem? Azert fura ha nem az mert alvasnal nem erzem, es amugyis szorongos ember vagyok.. sot, most rosszabbnak erzem a tunetemet mint elotte😄



jan. 25. 16:38
1 2
 11/12 HunLo ***** válasza:
44%

,,Szerintetek nem is lépett működésbe a nyugtató?"

Én úgy tudom ,hogy a nyugtatók nem azonnal fejtik ki a hatásukat.

De az lenne a biztos ,hogy ha egyeztettnél az orvossal ,aki felírta neked.

jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23%
De, a nyugtatók (szorongásoldók, mint a Xanax, Rivotril) azonnal hatnak, az antidepresszáns az, aminek idő kell, mire kifejti a hatását.
jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!