Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire kell ehhez beszűkültn...

Mennyire kell ehhez beszűkültnek lenni valakinek?

Figyelt kérdés

Vagy csak mérhetetlen mértékben önzőnek?

Tegnap valaki kétségbe esve kereste a lányát aki eddig sosem csinált olyat, de most igen, hogy összeveszett egy kollégájával és pusztán ennek okán hajnali 3-ig semmi életjelet nem adott magáról. Hülyére aggódta magát mindenki, mire pintyőke hazaállított azzal, hogy “csak egyedül akart lenni”. Hogy egyem a kis szívét. Engem azért kavart fel, mer ugyan rég volt de intenzíven előttem van, hogy a kilencvenes években az akkori barátnőm csinálta ugyanezt, hogy este hatra megbeszéltük átjön, aztán valamin összeszólalkozott az anyjával és este 11-ig se kép se hang. A drága kint duzzogott az erdőben egy fa tövében öt óra hosszat úgy, hogy senki nem tudta hogy hol van. Ezek normális dolgok?


jan. 27. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

“ összeveszett egy kollégájával”

Feltételezem nem gyerekről van szó. Miért ne tehetné meg, h egy szó nélkül eltűnik néhány órára?

jan. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen az emberrel, hogy nyugodt akar maradni teljesen

Én is valamelyik nap egész nap ki sem jöttem még a szobából sem és másnap tök jól éreztem magam

Néha kell a kikapcs az idegrendszernek meg az agynak

Persze ha mások várnak te meg eltűnsz és semmi életjelet nem adsz magadról akkor ugye nyilván az probléma lesz mindenkinek

jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A beszűkültség fokozatain ez már legalább 7/10. Amikor eltűnt a radarról, még nem tudta, hogy ezt mennyi időre kívánja megtenni. Végiggondolta, amit kellett és a hülye kérdéseket rövidre zárta az adott válaszával.
jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!