Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borzasztoan szegyenlos,...

Borzasztoan szegyenlos, felos, visszahuzodo vagyok....miert? 27l

Figyelt kérdés
mindig is ilyen voltam, uj helyzetek elott gyomoridegem van, dadogok ha olyan valakivel kell beszeljek akit nem nagyon ismerek....miert van ez? keves baratom van, de veluk nagyon nyitott vagyok, meg viccelodos, bolondos. Hogyan tudnek kevesbe panikolos lenni? elvegre mind emberek vagyuk, nem tudom miert izgulok mindenen

jan. 29. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Biztos ért valami feltáratlan trauma kiskorodban.
jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is valami trauma, de most ebből nekünk kéne megállapítani, hogy veled mi a helyzet és mit kéne csinálnod?
jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HunLo ***** válasza:

Fejleszd a személyiségedet.

-Menjél az új helyzetek felé

-Beszélges olyan személyekkel ,akit nem ismersz pl:szórakozóhelyen


Nekem is volt hasonló problémám ,de amióta ezt csinálom már nincs.

Illetve az én esetemben még rosszabb volt mint neked ,mert legalább vannak olyan barátaid ,akik előtt megmersz ill érdemes megnyílni.Az én baráti köröm előtt nem volt érdemes megnyílni.

jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!