Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » GYŰLÖLÖM a legjobb barátnőmet,...

GYŰLÖLÖM a legjobb barátnőmet, mit csináljak???

Figyelt kérdés
Bepasizott, mindig mindenféle programja van, rám kéthetente egyszer szakít fél napnyi időt... Én barom, már vagy háromszor megirtam neki, hogy utálom, aztán mindig kitoroltem, sosem látta. Amikor hív, visszaír, ugrom... Általában. Van amikor annyira utálom, hogy visszautasítom..Az a baj, hogy mindeközben fontos nekem valahol, talán szeretem.. De annyira hevesen utálom is, sokszor kívánom, hogy történjen valami szar vele.. Tudom, ez mocsoksag... Rossz érzés nekem is, hogy ezek az indulatok fortyognak bennem..de mit tehetnék??!?!?

jan. 30. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress más barátokat is, szerintem nagyon függsz tőle és kvázi féltékeny vagy a barátjára. Ez megesik, fel kell ismerni és aszerint kezelni. Valszeg nem utálod, csak kétségbe vagy esve mert már nem veled tölti minden szabadidejét. Ha viszont leuralod, csak el fog tőled távolodni. Nem a tulajdonod, nem kötelessége rendszeresen foglalkozni veled, ha nem akar. A két heti találkozás szerintem még gyakorinak is mondható, legalábbis ha beszélgettek közben.

Egyébként nem kötelező fenntartani a barátságokat, ha tényleg nem viseled el akkor szakítsd meg a kapcsolatot.

jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szia, én ugyan nem vagyok lány, de mindig is át láttam az embereken és jelen pillanatban az a szomorú tény hogy a “barátnőd” nem igazán a barátnőd, tehát egy mellék opció vagy, ezeket a dolgokat úgy kell kezelni hogy szimplán leszarod… és nem foglalkozol vele , mert egy igazi barát szakít rád időt mindig.. nekem is volt barátnőm , de ez nem azt jelentette, hogy szartam a barátokra…
jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen baratnok vesztenek el mindenkit maguk korul. Te is essel ebbe a kategoriaba. Keress uj baratokat. Nem erdemel meg. Ha keres, mondj nemet
jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Igen, egyet értek

Osztom a #3-as véleményét…

jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudok ilyen mély barátságot kialakítani mással, mint amilyen vele volt..Össze voltunk nőve, mindent de mindent megosztottunk egymással, semmit nem szégyelltünk a másik előtt..Nem is olyan mintha testvérek lettünk volna, mert még annál is szorosabb volt...

Aztán külön suli jött, neki most ez a csávó... És talált magának másokat, ő ugyanilyen jól tudja magát érezni más, több emberrel is...

Én nem, erre képtelen vagyok.Nekem csak az kell, nekem az az igazi, ha tudom, hogy van egy ember akinek én vagyok a legfontosabb és akivel mindig számíthatunk egymásra..

Próbálkoztam, mert megőrülök a magánytól, de csak felületes barátságokat, -sőt az talán nem is, inkább haverság - tudok kialakítani...

jan. 30. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha baratnodnek tekintesz es o meg leszar akkor ra fog menni a mentalis egeszseged.

Inkabb legyel egyedul maganyos mint azutan vagyj h kivancsi legyen rad. Azgan majd szakit es visszakuszik hozzad te meg boldogan fogadod? Ne mar! Miatta vagy ilyen nyomorultul

jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os, ebbe mondjuk lehet tényleg igazad van..
jan. 30. 21:05
 8/11 anonim válasza:
Kérdező , megkérdezhetem hány éves vagy?
jan. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8-as:

20. Miért?

jan. 30. 23:40
 10/11 anonim válasza:
Én voltam a 2-es és a 8-as is csak azért kérdem, mert szívesen beszélgetek veled ha van kedved
jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!