Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » GYŰLÖLÖM a legjobb barátnőmet,...

GYŰLÖLÖM a legjobb barátnőmet, mit csináljak???

Figyelt kérdés
Bepasizott, mindig mindenféle programja van, rám kéthetente egyszer szakít fél napnyi időt... Én barom, már vagy háromszor megirtam neki, hogy utálom, aztán mindig kitoroltem, sosem látta. Amikor hív, visszaír, ugrom... Általában. Van amikor annyira utálom, hogy visszautasítom..Az a baj, hogy mindeközben fontos nekem valahol, talán szeretem.. De annyira hevesen utálom is, sokszor kívánom, hogy történjen valami szar vele.. Tudom, ez mocsoksag... Rossz érzés nekem is, hogy ezek az indulatok fortyognak bennem..de mit tehetnék??!?!?

jan. 30. 19:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bepasizott, mindig mindenféle programja van, rám kéthetente egyszer szakít fél napnyi időt...


Ez természetes, most már van nálad fontosabb ember a számára. Vagy megelégedsz a neked juttatott idővel, és kihasználod (mármint az időt), vagy pedig keresel valaki mást.

jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!