Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok depressziós?

Miért vagyok depressziós?

Figyelt kérdés

Már évek óta nincs munkám, és a szüleimmel élek. Szégyellem is ezt az állapotot. Nem egy nagyvárosban élek, így olyan sok lehetőségem nincs. Hiába van párom, de vele se élek együtt, sokszor már még élni sincs kedvem.

29 éves vagyok, de még gyerekem sincs, meg egy jól menő munkám sem, másoknak bezzeg minden könnyen megy. Hiába van szakmám mégse érek vele semmit, ahogy a párommal sem, mert ő se költözik össze velem már évek óta. Sokszor gondolom azt, hogy az életemnek semmi értelme sincs.


febr. 4. 19:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

...az a jo budos kva eletbe nem fog elvallalni olyan melot amit egyebkent meg tudja, hogy total nem csinalna..

Te ostoba utolsó...tudod mit csinálok másodállásban. Mások budiját pucolom többek közt. Magánlakásokat takarítok. Nem, nem ez az álommelóm, qrva nehéz, de csinálom mert ebből van pénz. A kifogásokból, lustaságból pedig nincs.

febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nekem meg párom se volt soha. ne itt nyavaogj gyakorin hanem kezdj magaddal valamit
febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!