Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió miatt lehet,hogy...

Depresszió miatt lehet,hogy nincs nemi vágyam?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok és egy fél éve diagnosztizáltak szorongásos depressziós zavart nálam. Lett gyógyszerváltás is, illetve antipszichotikum terápia is folyamatban van de még kicsit se vagyok jobban, sőt... Érzelmileg teljesen üres vagyok,csak létezek mint egy robot és feszült vagyok. Tegnap szexeltem de nem élveztem,teljesen közömbös volt. Testileg se éreztem örömöt közben,azt hogy jól esik. Illetve el se tudtam élvezni a végén. A merevedéssel nem volt probléma. Mitől lehet ez? Hogy tudo kikerülni ebből a földi pokolból? Már annyira rosszul vagyok hogy nem látom így értelmét élni,olyan szinten szenvedek. Még ha a gyógyszer használna és azzal jól lennék akkor azt mondom oké,valamilyen életet kilehet ebből hozni,de így hogy még a gyógyszer se segít miben reménykedjek? Mindig televoltam célokkal és motivációval,de amióta ez a depresszió begyűrűzött tényleg nem látom így az élet értelmét ebben a letallapotban. Aki volt már hasonló szituációban, vagy esetleg ismerőse, volt már hasonló helyzetben és sikerült belőle kijönni azok válaszát várom. Előre is köszönöm

febr. 26. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez valós tünete a depressziónak. Én is átételtem...
febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Megvizsgálták a pajzsmirigyed? Okozhat depressziót, szorongást és libidócsökkenést az alulműködès is. Jó, hogy kezelnek erről az oldalról - de hiába, ha a tünetek egy másik irányból is támadnak.

Mindenképp nézesd meg, és ne csak a tsh-t. Vérvétel előtt 2-3 hétig jód tartalmú vitamint ne szedj.

febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Ahhoz elég egy toxikus kapcsolat vagy egy stresszesebb időszak is, hogy ne legyen. Egy depresszió meg bőven elég.
febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Ha antidepresszánst szedsz az okozhat orgazmuszavart és libidó csökkenést.én szedek nem nagy élmény a szex és nehezebben megyek el.szerelmes is nehezen leszek .ezt érzed Te is?
febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!