Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire általános manapság a...

Mennyire általános manapság a fiatalkori idegösszeomlás, szerintetek ez nálam is az vannak még rajtam kívül olyan fiatalok akik ebben szenvednek?18f

Figyelt kérdés

A fő tüneteim: koncentrációs, memóriazavar, komoly beszédzavar(szinte már afáziára hasonlít, mivel nem jönnek a szavak az ezzembe, ha beszélek sokat akkor megfájdul a fejem, szédülni kezdeg émelygek stb.)

folyton durván stresszelek, túlgondolok mindent és kissé paranoid gondolkodásom van, folyton fogyatékosnak gondolom és látom magam, teljes mértékben elvagyok szigetelve a szocializálódástól, egy évben csupán párszor tartok fel másoknak "mindennapi" baráti beszélgetéseket vagyis nincs kivel, teljesen elvagyok magányosodva és a kiégés küszöbén álok, szinte teljesen az ellentéte vagyok egy mai velem egyidős fiatallal, 0 bulin, 0 barátnőm 0 barátom 0 életkedvem volt/van... 19 leszek nemsokára, de úgy érzem hogy annyi stresszet élek át mint egy 30+ éves felnőtt, minden apróságból felrobbanok...


márc. 5. 18:31
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
én esélytelennek látom hogy leéretségizzek jövőre ilyen álapotban(évvesztes vagyok), nem látom az élet értelmét itthon fekszem minden szabad időmben egész nap nincs semmire sem kedvem, pszichológushoz jártam , de van az a érzésem hogy ő nagyban lese tojt mivel semmit sem segített a terápiája..
márc. 5. 18:35
 2/32 anonim ***** válasza:
53%

Egyre gyakoribb minden életkorban, de nálad ez nem "csak" egy "idegösszeomlás".


Ezzel foglalkozni kell.

Beszélj a szüleiddel erről és keress fel egy pszichológust első körben, aztán majd kiderül hogyan tovább.

márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"beszélj a szüleiddel" egyedül anyám van, akivel fölösleges beszélni mert agyhalott(2x agyvérzése volt mar), nárcisztikus.

Magyarul nincs senkim az iskola ahova járok ugyanúgy toxikus, mert többet eltanulok ott mint megtanulok...

én már kiégtem durván

kiégtem

márc. 5. 18:48
 4/32 A kérdező kommentje:
jah és durván neurológiai szempontból tikkszerű ideg vagy izomrángásokat tapasztalok a testemen pl. nyugodt álapotban elkezd rángani random helyen valamilyen izmom vagy idegem.
márc. 5. 18:51
 5/32 A kérdező kommentje:
így mit csináljak?
márc. 5. 22:19
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy pszichiátriai szakrendelésre és segítenek.
márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
6os, persze aztán búcsút mondhatok még az egyetlen jepenlogi nekem tetsző jólfizető munkámnak is, vagy hogy kiinvalidoznak mert munkaképtelen leszek
márc. 8. 07:17
 8/32 A kérdező kommentje:
viszont félek hogy a súllyos önsértő hajlamom miatt intézetbe kerülök
márc. 8. 07:21
 9/32 A kérdező kommentje:
mindennel magamra vagyok hagyva, se iskola, se barátok, se semmilyen kapcsolataim nincsennek, ráadásul nincs átlag feletti IQ-m amivel képes lennék megoldani mindent.
márc. 8. 07:25
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Én már 30 elmúltam és súlyos depressziós is vagyok és sokszor kerülök az idegösszeomlás határára.
ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!