Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tortenik ha SSRI antidepres...

Mi tortenik ha SSRI antidepresszans mellett beveszek egy ekit?

Figyelt kérdés
márc. 9. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Pl meghalsz
márc. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek szedsz SSRI-t, a legnagyobb baromság. Csak szarabbul vagy tőle. Az eki legalább feldob.
márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Az antidepresszánstól meggyógyul a partydrogtól meg meghal xd
márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tenyleg veszelyes? Ekiztem mar regen. Par honapja szedek antidepresszanst es gondoltam jo elmeny lehet ekizni ra.
márc. 9. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Már önmagában is veszélyes.... Szerinted mi történik ha minden szart össze vissza beveszel?
márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a baromságot 3-as. Dehogy gyógyul meg, csak könnyebben kezelhető. A gyógyszeripar nem a gyógyításra játszik hanem a szintentartásra. Az emberi idegrendszer nagyon komplex, egy adott anyagra sokféleképpen reagálhat. Van akinek javul az állapota de sajnos rengeteg ember pont emiatt lesz öngyilkos, hiszen az első 1-2 hónapban szinte kivétel nélkül romlik a kezeltek állapota, de csak egy részüknél áll meg és indul be a javulás. Én 27 évet húztam le az Egisnél és Tevánál vezető vegyészmérnökként, olyan klinikai teszteket láttam és olyan papírokat kellett aláírnom hogy okkal mondtam azt nyugdíj előtt jóval hogy elég volt, felmondok.
márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze 27 év az Egesnel meg a Tevànál, aha.
márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
SSRI-al az eki a legrosszabb drog amit párosíthatsz. Minimum semlegesíti a hatását, de a szerotonin szindróma veszélye is fennáll.
márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!