Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy visszafordíthatatlanul károsodik a szexuális életem az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés
OCD-re szedném, eddig csak emiatt a félelem miatt utasítottam el, de rá kellett jönnöm, hogy amennyiben nem fog javulni az állapotom, akkor öngyilkos leszek.
márc. 9. 18:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Férfiaknál nagyobb az esély erre.

Én is merek, olyan 40+ éves férfit, akinek a gyógyszerek letétele után sem működik a szerszám..

márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#8 mutass már egy ilyen betegtájékoztatót!
márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

12:esnek:

"Az olyan gyógyszerek, mint a Scippa (az úgynevezett SSRI-k/SNRI-k) szexuális zavar tüneteit okozhatják (lásd 4. pont). Egyes esetekben ezek a tünetek a kezelés leállítása után is fennálltak."


"Az olyan gyógyszerek, mint a Cymbalta (az úgynevezett SSRI-k/SNRI-k) szexuális zavar tüneteit okozhatják (lásd 4. pont). Egyes esetekben ezek a tünetek a kezelés leállítása után is fennálltak.


"Szexuális zavar

Az olyan gyógyszerek, mint a Zoloft (az úgynevezett SSRI-k) szexuális zavar tüneteit okozhatják (lásd 4. pont). Egyes esetekben ezek a tünetek a kezelés leállítása után is fennálltak."


Az összes SSRI/SNRI-be bele kell írniuk 2019 óta

márc. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ó basszus... Hát jó. Akkor pusztán szerencsém van
márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kit érdekel a szex?

A mentális betegség kezelése nem fontosabb?

márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Ja, csak ha utána jól van az ember és normális életet élne, amihez az emberek többségénél hozzátartozik a szex is, akkor megint gáz van.
márc. 11. 17:54
 17/19 anonim ***** válasza:
Észreveszed ha elrontja a szexuális életedet, 2 hét után kijött nekem ez a mellékhatás és emiatt abba is hagytam a szedését.
márc. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, nekem eddig (pár éve szedtem) az összes SSRI/SNRI esetén már az első szemtől szó szerint zsibbadt a f*szom :'D

Huzamosabb ideig egyik antidepót sem szedtem és eddig szerencsére nem maradtam így, de kicsit félek kísérteni a sorsot...

márc. 11. 18:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is ezért nem szedem. Nem akarom elrontani magamon azt, ami működik. Szedek inkább nyugtatót, annak nincs ilyen mellékhatása.
márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!