Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az irracionális félelmeket is...

Szigber kérdése:

Az irracionális félelmeket is kiiktatja az antidepresszáns? SSRI

Figyelt kérdés
Cipralex 10 mg ot szedek 4 napja! Még nem érzek enyhülést a szorongásban és még mindig jönnek irracionális gondolatok,amik félelmet váltanak ki belőlem. Ezeket a gondolatokat az antidepresszáns "elcsitìtja" ?

márc. 10. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább az antipszhiotikumok segítenek ebben. Az antidepresszánsok általában a hangulatot javítják.
márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ha javulna a hangulatom,akkor a szorongás is enyhülne valamelyest! A félelmeim a szorongasomból "táplálkoznak"
márc. 10. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen típusú gondolatokról van szó?
márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egzisztenciális, miért élünk,hogy kerültünk ide,ki vagyok én stb...
márc. 11. 07:41
 5/8 anonim ***** válasza:
ezek szoronfásra utalnak,szerintem antidepresszáns.
márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha za egyik antidepi nem segit,váltani kell.
márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Az egzisztenciális kérdésekre vannak igaz, jó válaszok. Ha érdekel jelezd, visszaírok.
márc. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismét egy lerakási próbán vagyok túl, negyedjère szedem vissza a Cipralexet. Eddig mindig működött.
márc. 11. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!